Запис на консультацію

Головна сторінкаДитяча стоматологіяКольорові пломби для дітей

Кольорові пломби для дітей

Зміст:

Кольорові пломби для дітей
Кольорові пломби для дітей
Кольорові пломби для дітей
Кольорові пломби для дітей

Молочні зуби, як і постійні, можуть уражатися карієсами. Так само, як і у дорослих, карієс у дітей лікується ретельним зачищенням уражених тканин і постановкою пломб.

У дитячій стоматології застосовуються спеціальні, кольорові пломби. Вони допомагають фахівцеві розважити дитину під час процедури, що зводить стрес від відвідування стоматолога до мінімуму. Встановити кольорові пломби для дітей у Дніпрі можна в будь-якій клініці мережі «ДантистЪ». Крім дитячої стоматології, фахівці «Дантиста» також спеціалізуються і на послугах для дорослих, серед яких: пломбування зубів, лікування захворювань ясен, встановлення імплантів, вінірів, ортопедичних конструкцій та інші.

Через слабку мінералізацію молочні зуби більш схильні до руйнування під впливом агресивних зовнішніх факторів: надмірного вживання солодощів, нерегулярної гігієни тощо.

Не всі діти своєчасно потрапляють у крісло до стоматолога. Для багатьох малюків прийом у лікаря – це величезний стрес. До того ж часто батьки просто не надають особливого значення проблемам молочних зубів, вважаючи, що лікувати їх не має сенсу, адже вони все одно випадуть. Проте дитячі зуби грають величезну роль у формуванні правильного прикусу, а й у розвитку всієї щелепи загалом. Тому так важливо зберегти їх у повному комплекті до зміни на постійні.

Переваги кольорових пломб

Дитячі пломби дещо відрізняються від дорослих і мають ряд переваг:

 • дозволяють перетворити лікування на цікаву гру та позбавити малюка від страху стоматологів;
 • наносяться на зуби швидко, за рахунок чого скорочується час лікування;
 • абсолютно безпечні навіть для найменших;
 • містять фтор, за рахунок чого запобігає розвитку карієсу;
 • завдяки яскравому кольору добре помітне їхнє стирання, що дає можливість своєчасно привести дитину на корекцію до стоматолога;
 • надійно закривають дефект молочного зуба до його природної зміни на постійний.

Ще один приємний плюс – це ціна на кольорові пломби для дітей. У порівнянні з класичними фотополімерними пломбами вона значно нижча.

Тепер ви знаєте чому дитячі пломби кольорові. Це не лише весело, а й практично. З різнокольоровими пломбами ваша дитина матиме здорові та красиві зубки, а ви зможете вчасно помітити, коли буде потрібно їх заміну.

Варіанти кольорових пломб у стоматології ДантистЪ

Дитячі стоматологи в клініці «ДантистЪ» використовують сучасні різнобарвні пломби з широкою палітрою кольорів. До початку процедури лікар пропонує дитині самостійно вибрати, якого кольору буде її пломба: фіолетової, помаранчевої, червоної, рожевої, блакитної, зеленої, жовтої. Таким чином, малюк залучається до захоплюючої гри і проходить лікування з посмішкою, а не зі сльозами. Практика показує, що дівчаткам дуже подобаються пломби рожевого кольору, хлопчики віддають перевагу синім і зеленим. Діти із задоволенням беруть участь у виборі пломб.

Дитячі кольорові пломби рідкі, з їх допомогою можна швидко заповнити та вирівняти підготовлену порожнину в зубі. Все це дозволяє максимально скоротити час, проведений дитиною у кріслі у стоматолога.

Матеріали пломб

Дитячі кольорові пломби є фотокомпозитом, який твердне виключно під впливом певного світлового випромінювання. Пломбувальні матеріали, які використовують наші стоматологи для лікування дитячих зубів, абсолютно безпечні і мають підвищену міцність. Під впливом зовнішніх факторів пломби можуть стиратися, однак завдяки яскравому кольору ви можете помітити стирання і привести дитину на корекцію.

Які пломби ставлять дітям у наших клініках? Ми віддаємо перевагу високоякісним матеріалам від провідних європейських виробників. Дізнатися більше про пломби, а також побачити повну палітру кольорів ви можете на консультації.

Показання для встановлення кольорових пломб

 • 1
  Карієс молочних зубів
 • 2
  Пульпіт
Показати все

Протипоказання для встановлення кольорових пломб

 • -
  Алергія на компоненти у складі пломби
 • -
  Гострі респіраторні захворювання
unsplash
ДАНТИСТЪ
Територія здорової усмішки!
Записуйтесь на прийом вже зараз
Залишіть свій номер ми зв'яжемося з вами

  Етапи встановлення кольорових пломб

  Різнокольорові пломби для дітей встановлюються у кілька етапів:

  1. Консультація стоматолога. З цього етапу розпочинається будь-яке лікування. У цьому випадку дитячий лікар розпитує батьків та маленького пацієнта про скарги та виконує огляд ротової порожнини.
  2. Дитині пропонують вибрати колір пломби. Якщо дитина нервується і не може налаштуватися на позитивний лад, наші лікарі рекомендують проводити маніпуляції під седацією (медикаментозним сном). Це абсолютно безпечно і ніяк не шкодить дитині. Він перебуватиме в стані напівдріму і лікарські маніпуляції доставлять йому набагато менше стресу.
  3. Якщо каріозні порожнини невеликі, їх ручне зачищення за допомогою спеціального інструменту. Якщо карієс вразив велику площу зуба, для усунення уражених тканин використовується бормашина.
  4. Очищені порожнини ретельно промиваються і протруюються спеціальним хімічним розчином.
  5. Підготовлені порожнини заливаються пломбуючим матеріалом, який після засвічується спеціальною УФ-лампою.
  6. Готова пломба шліфується — це необхідно для того, щоб вона не завдавала незручності малюкові під час їжі або розмови.

  Таким чином, кольорові пломби дітям встановлюються практично так, як і дорослим. Встановити практичні та веселі кольорові пломби у Дніпрі можна у будь-якій з наших клінік. Для запису на прийом зателефонуйте нам або надішліть заповнену форму на цій сторінці.

  Ціни на кольорові пломби для дітей

  • Кольорові пломби для дітей
   От 600 грн
   записатися
  Наші спеціалісти
  Во время учебы в Днепропетровской медицинской академии отличалась активностью и была одной из создателей «стомат-шоу».
  Доктор прекрасно ладит с детьми любого возраста, поэтому и выбрала направление детской стоматологии.
  Валерия регулярно посещает курсы для повышения квалификации, консультируется с более опытными коллегами и перенимает их знания.

  освіта:

  Высшее. Днепропетровская медицинская академия

  CПЕЦИАЛИЗАЦИЯ:

  Детский стоматолог
  записатися до лікаря
  Відгуки клієнтів
  Ганна
  10/02/2021
  Дитина у захваті! Всім тепер хвалиться різнобарвними зубами! Дуже рекомендую батькам дитячого стоматолога у Дантисті ...
  ЧИТАТИ ВІДГУК
  Вероніка
  28/11/2020
  До приходу на консультацію до стоматолога в Дантист я не знала, що для дітей зараз ...
  ЧИТАТИ ВІДГУК
  Тетяна
  07/10/2020
  Кольорові пломби це бомба :)) Моє чадо не могло дочекатися закінчення процедури, щоб вже подивитися ...
  ЧИТАТИ ВІДГУК