Запис на консультацію

Головна сторінкаДитяча стоматологіяЛікування молочних зубів

Лікування молочних зубів

Зміст:

Лікування молочних зубів
Лікування молочних зубів
Лікування молочних зубів
Лікування молочних зубів
Лікування молочних зубів

Молочні зуби прорізуються у дитини до 2-2,5 років, а повністю замінюються на постійні до 10 років. Так чи необхідне лікування дитячих зубів, якщо їм відведено такий короткий термін служби? Стоматологи клініки «ДантистЪ» наполягають — необхідно!
Якщо у вашої дитини болять зуби – наводьте її на огляд до дитячого стоматолога в клініку «ДантистЪ». Лікування молочних зубів – один із профілів роботи нашої стоматології. Ми допоможемо зберегти здорові зубки вашого малюка!

Чому потрібно лікувати молочні зуби

Лікування дитячих зубів не менш відповідальний захід, ніж лікування зубів у дорослих. Молочні зубки відіграють величезну роль у формуванні правильного прикусу, а також допомагають ретельно пережовувати їжу, знижуючи навантаження на систему травлення та запобігаючи розвитку захворювань органів ШКТ. Запущений карієс та інфекції можуть вплинути і на корінні зуби, які щойно формуються.

Звичайно, багатьом батькам здається, що дитячий карієс — це щось дрібне. Навіть якщо він і приведе до випадання зуба, то він все одно тимчасовий, нічого страшного. Але в результаті утворюється дефект зубного ряду, через що навантаження на щелепу стає нерівномірним і в майбутньому це може призвести до деформації прикусу.
Тому важливо зберегти дитячі зуби цілістю до того моменту, коли їх замінять постійні.

Лікування дитячих зубів у клініці ДантистЪ

Записуйтесь на лікування дитячих зубів у Дніпрі в клініки мережі «ДантистЪ» – ми вміємо знаходити підхід до маленьких пацієнтів. На перший профілактичний прийом дитини можна наводити вже у віці 2-х років, але якщо малюка непокоїть біль або дискомфорт, можна відвідати стоматолога і в більш ранньому віці.

У нашій клініці успішно лікуються такі захворювання дитячих зубів:

 1. Карієс. У початковій стадії він протікає безсимптомно, і помітити розвиток патології можна по білих або коричневих плямах на поверхні зубів. Карієс на цьому етапі вилікувати найпростіше, важливо лише вчасно його виявити. Лікування молочних зубів, уражених карієсом, у нашій клініці абсолютно безболісне та комфортне для малюка, адже проводиться під седацією.
 2. Пульпіт. Невилікований карієс призводить до запалення пульпи, з- за що дитина відчуває біль при прийомі холодної та гарячої їжі, напоїв. Пульпіт лікується якісним пломбуванням молочних зубів. У нашій клініці використовуються якісні, сучасні матеріали.
 3. Гінгівіт. Це поверхневе запалення ясен, яке найчастіше розвивається через неякісну або недостатню гігієну ротової порожнини. Вилікувати гінгівіт на початковій стадії досить просто, а без лікування хвороба може набути хронічної форми або перерости на більш серйозне захворювання
 4. Періодонтит. Розвивається як наслідок занедбаного карієсу або гінгівіту. Інфекція доходить до глибоких шарів м’яких тканин, що оточують зуб. Дитині турбує кров під час чищення зубів або їди, з’являється неприємний запах з рота. Якщо періодонтит не лікувати, з часом він може призводити до втрати навіть абсолютно здорових зубів.

Переваги лікування зубів у дітей під седацією

Багато дітей бояться лікарів і особливо стоматологів. Найчастіше, фобія викликана невдалим першим досвідом спілкування малюка і стоматолога. У клініках мережі «ДантистЪ» у Дніпрі докладають максимум зусиль для забезпечення комфорту маленьких пацієнтів. З метою зняття напруги та розслаблення дітей під час лікування у нашій клініці використовується седація. Під час седації дитина перебуває ніби уві сні, вона не відчуває дискомфорту та страху.

Лікування зубів у дітей під седацією має безліч переваг:

 • зручність для стоматолога — лікар отримує можливість виконати всі маніпуляції в повному обсязі та акуратно, тому що дитина не сіпається і не нервує;
 • позитивні враження від лікування – малюк не відчуває дискомфорту та болю, не боїться лікаря та інструментів;
 • безпека — седація не впливає на організм дитини.

У клініках «ДантистЪ» лікування зубів у дітей під медикаментозним сном проводиться під строгим контролем досвідченого лікаря-анестезіолога

Показання для лікування молочних зубів

 • 1
  Біль та/або дискомфорт під час їжі
 • 2
  Червоні, опухлі ясна
 • 3
  Білі, коричневі плями на поверхні зубів
 • 4
  Неприємний запах із рота
Показати все

Протипоказання для лікування молочних зубів

 • -
  Гострі респіраторні захворювання.
 • -
  Виражений негатив до стоматологічного лікування.
 • -
  Захворювання центральної нервової системи.
unsplash
ДАНТИСТЪ
Територія здорової усмішки!
Записуйтесь на прийом вже зараз
Залишіть свій номер ми зв'яжемося з вами

  Профілактика захворювань молочних зубів

  Щоб зберегти здоров’я молочних зубів аж до їхньої зміни на постійні, слід приділяти увагу профілактиці захворювань. Привчайте дитину до регулярного якісного чищення зубів, обмежте вживання солодощів та газування – швидкі вуглеводи ведуть до руйнування емалі та виникнення карієсу.

  У наших клініках для маленьких пацієнтів є такі види профілактичних заходів:

  1. Ремінералізація. На зуби наноситься спеціальна паста із вмістом фтору, фосфору, кальцію. Ці мінерали відновлюють емаль і здатні вилікувати карієс на стадії плями.
  2. Фторування. Ще один метод профілактики, який успішно використовується для лікування початкового карієсу. Емаль насичують іонами фтору, за рахунок чого вона зміцнюється та стає більш захищеною від впливу хвороботворних бактерій.
  3. Герметизація фіссур. Фіссурами називають вигини та нерівності на поверхні жувальних зубів. У них накопичуються залишки їжі та бактеріальний наліт, через що часто розвивається карієс, особливо на «шістках», які діти не можуть очистити якісно через їхнє розташування. У процесі герметизації поверхня зуба покривається спеціальною, склоподібною речовиною і надійно «запечатує» всі нерівності.

  Ціни на лікування молочних зубів

  • Лікування карієсу молочного зуба
   От 600 ГРН.
   записатися
  • Герметизація фісур
   От 500 ГРН.
   записатися
  • Глибоке фторування зубів
   От 600 ГРН.
   записатися
  Наші спеціалісти
  Во время учебы в Днепропетровской медицинской академии отличалась активностью и была одной из создателей «стомат-шоу».
  Доктор прекрасно ладит с детьми любого возраста, поэтому и выбрала направление детской стоматологии.
  Валерия регулярно посещает курсы для повышения квалификации, консультируется с более опытными коллегами и перенимает их знания.

  освіта:

  Высшее. Днепропетровская медицинская академия

  CПЕЦИАЛИЗАЦИЯ:

  Детский стоматолог
  записатися до лікаря
  Працював у провідних клініках України та зарубіжжя.
  Відповідальний, харизматичний, товариський, уважний до деталей, за що вже давно отримав визнання від малечі! Працює з дітьми та дорослими.
  Основна спеціалізація- ортопедична стоматологія.

  освіта:

  Вища. Дніпропетровська державна медична академія

  CПЕЦИАЛИЗАЦИЯ:

  Лікар-стоматолог-ортопед
  записатися до лікаря
  Відгуки клієнтів
  Світлана
  28/08/2020
  Ми залишилися в повному захваті! Мій син (4 роки) взагалі не визнавав стоматологів і при ...
  ЧИТАТИ ВІДГУК
  Марина
  09/02/2021
  Дякуємо лікарю-анестезіологу та дитячому стоматологу в клініці на Пушкіна. Лікували молочні зуби дочки під седацією, ...
  ЧИТАТИ ВІДГУК
  Іван
  24/04/2019
  Хороша стоматологія для дітей. Лікарі дуже уважні. Устаткування сучасне. Для найменших і найнеспокійніших пропонують лікування ...
  ЧИТАТИ ВІДГУК