Запис на консультацію
Комплексне лікування ясен у мережі клінік "ДантистЪ"
Лікування пародонтиту, пародонтозу, гінгівіту
Кюретаж пародонтальних кишень
Кюретаж - ефективна процедура, яку застосовують під час лікування запущених захворювань ясен (пародонтит, гінгівіт, пародонтоз). Саме за допомогою неї можна ретельно почистити глибокі ясенні кишені від запалених тканин та нальоту. У клініках мережі «ДантистЪ» застосовують як закритий, так і відкритий кюретаж.
детальніше
Кюретаж пародонтальних кишень
Лікування гінгівіту
Запалення ясна називають гінгівітом. Багато пацієнтів просто ігнорують його, крім кровоточивість і чутливість зубів чимось серйозним. Однак без належного лікування гінгівіт може стати хронічним і призвести до втрати здорових зубів. У клініках «ДантистЪ» для лікування гінгівіту застосовують сучасні щадні, але високоефективні методики.
детальніше
Лікування гінгівіту
Лікування пародонтозу
Пародонтоз - досить рідкісне захворювання, яке може призводити до повної втрати зубів. Довгий час може протікати безсимптомно. Але з розвитком пародонтоз істотно знижує якість життя пацієнта. Лікарі в клініках «ДантистЪ» спеціалізуються на діагностиці та лікуванні пародонтозу на різних стадіях аж до найтяжчої.
детальніше
Лікування пародонтозу
Лікування пародонтиту
Кров під час чищення зубів, неприємний запах із рота, чутливі ясна? Це може бути пародонтит! Без своєчасного лікування може стати причиною випадання зубів. Стоматологи клінік «ДантистЪ» знають, як допомогти вам зберегти цілісність зубного ряду та ефективно усунути запалення ясен.
детальніше
Лікування пародонтиту
Відгуки клієнтів
Віктор
12/10/2019
Дуже сподобався підхід до обслуговування пацієнтів у Дантисті. Шкода, що не звернувся до вас раніше. ...
ЧИТАТИ ВІДГУК
Яна
22/01/2020
На огляді у клініці виявили початковий пародонтит. Раніше не звертала уваги на кров під час ...
ЧИТАТИ ВІДГУК
Юрій
08/02/2021
Зуби вже давно кровлять під час чищення. Звернувся по допомогу до клініки Дантист. Мені поставили ...
ЧИТАТИ ВІДГУК
Катя
25/02/2021
Десна турбують мене вже дуже давно, так само як і мою маму, спадковість. Основну проблему ...
ЧИТАТИ ВІДГУК
Андрій
16/02/2021
Рекомендую клініку Дантист усім, хто цінує як якість лікування, так і якість обслуговування. Найкращий сервіс ...
ЧИТАТИ ВІДГУК
Павло
10/03/2020
Робили кюретаж ясенних кишень при пародонтиті. Процедура під анестезією трохи дискомфортно, але не боляче. Все ...
ЧИТАТИ ВІДГУК
Юлія
12/10/2020
Дякую Ларисі Миколаївні за чуйність і виявлене терпіння! Звернулась до клініки Дантист коли помітила, що ...
ЧИТАТИ ВІДГУК

Лікування ясен

Комплексне лікування ясен — одна з послуг клінік мережі «ДантистЪ». За статистикою, понад 90% випадків випадання здорових зубів є наслідком хвороб ясен. В нормі вони міцно тримають зуби на своїх місцях і не дають бактеріям дістатися до їхнього коріння. Уражені інфекцією ясна перестають повноцінно виконувати свої функції: шийки зуба оголюються, з’являється рухливість, зубний наліт накопичується та провокує розвиток запалення. Важливо своєчасно знайти проблему, інакше можна втратити зуби!
Фахівці клініки «ДантистЪ» використовують передові методики, обладнання та препарати для лікування захворювань ясен. Ми повернемо здоров’я до вашої посмішки!

Причини хвороб ясен

У пародонтології виділяють кілька причин, які можуть стати причиною розвитку запалення ясен:

 • недотримання щоденної гігієни ротової порожнини;
 • неправильне чищення зубів, неправильно підібрана зубна щітка, паста;
 • скупчення твердого нальоту (зубний камінь);
 • неякісно проведене лікування або протезування;
 • травми зубів, ясен, щелеп;
 • неправильний прикус;
 • вроджені дефекти та аномалії розвитку;
 • дефіцит вітамінів;
 • гормональні порушення;
 • збій у роботі ендокринної системи;
 • проблеми імунітету;
 • хронічні захворювання, при яких порушується харчування ясен (цукровий діабет, хвороби ШКТ, серцево-судинної системи тощо);
 • прийом ліків, які порушують процес слиновиділення;
 • незбалансоване харчування, стрес;
 • куріння, зловживання алкоголем;
 • генетична схильність.

Всі ці фактори можуть стати причиною розвитку одного із захворювань пародонту. Лікувати запалення ясен важливо своєчасно: якщо затягнути зі зверненням до стоматолога, зрештою можна втратити зуби.

У яких випадках необхідне лікування ясен: симптоми захворювань

Як зрозуміти, чи потрібне вам лікування ясен? На це можуть вказувати такі ознаки:

 • кров під час чищення зубів або при пережовуванні твердої їжі;
 • зуби стали занадто чутливими;
 • періодично або постійно відчувається дискомфорт, біль, що ниє;
 • з’явився неприємний запах з рота;
 • спостерігається набряклість ясна;
 • ясна відшарувалася від зуба, з’явилася ясна кишеня і оголився корінь зуба;
 • спостерігаються гнійні виділення;
 • деякі зуби стали хитатися.

Пародонтологія виділяє кілька видів захворювань ясен залежно від ступеня розвитку запалення.

1. Гінгівіт

Це початкова стадія запалення. При гінгівіті в патологічний процес залучені поверхневі тканини ясен. З’являється дискомфорт, хворобливі відчуття прийому їжі, ясна набрякає. Без своєчасного лікування гінгівіт може перетекти на більш серйозне захворювання або перейти в хронічну форму. Якщо звернеться за допомогою своєчасно і не допустити подальшого розвитку захворювання, можна легко та ефективно впоратися із запаленням та зберегти зуби.

2. Пародонтит

Про пародонтит мова заходить, коли запалення ясен розвивається далі, і запальний процес залучаються глибші тканини. Ця хвороба дуже підступна, адже тривалий час пацієнт може не надавати значення симптомам на кшталт кровотечі під час чищення зубів чи болю при попаданні їжі між зубами. Тим часом пародонтит вражає не тільки м’які, але і тверді кісткові тканини, і без належного лікування може стати причиною втрати зубів. Найчастіше захворювання виявляється на профогляді, тому рекомендуємо вам регулярно відвідувати стоматолога та перевіряти стан зубів та ясен.

3. Пародонтоз

Це захворювання незапальної природи, яке викликає атрофічні зміни в тканинах ясен, внаслідок чого їх зв’язок із зубами стає слабким. Причинами пародонтозу можуть бути гормональні зміни, прийом деяких медикаментів або зниження імунітету. Нерідко пародонтоз діагностують у пацієнтів похилого віку. Лікуванням цього захворювання займаються не лише стоматологи, а й ендокринологи, терапевти та інші фахівці, які допомагають встановити причину його розвитку.

Лікування ясен у стоматологічній клініці ДантистЪ

Лікування захворювань ясен у клініках мережі «ДантистЪ» у Дніпрі — це комплексне вирішення проблем. Для постановки правильного діагнозу використовуються передові методики та обладнання, завдяки чому хвороби пародонту можуть бути виявлені навіть на ранній стадії. Рекомендуємо вам відвідувати регулярні профілактичні огляди (не менше 2-х разів на рік) для своєчасного виявлення проблеми та її якнайшвидшого вирішення.
Етапи лікування хвороб ясен у наших клініках:

 1. Ретельний візуальний та інструментальний огляд. Фахівець встановлює, чи є у пацієнта запалення чи ознаки пародонтозу та визначають подальшу тактику лікування. При гінгівіті в початковій стадії достатньо якісного очищення зубного ряду від твердого і м’якого зубного нальоту також обробку антисептичними засобами. Лікування пародонтиту більш складне і може включати кюретаж і шинування.
 2. Професійне чищення зубів. У першу чергу, необхідно усунути зубний камінь, який може бути однією з причин кровотеч. Для його видалення в нашій клініці використовується ультразвуковий скейлер – завдяки ньому твердий наліт видаляється швидко, а зуби та ясна не травмуються. Очищення пігментованого нальоту виконується за допомогою Air Flow. Суміш з абразиву і води під напором очищає скупчення нальоту навіть у важкодоступних місцях і полірує їх поверхню. Професійне чищення рекомендоване всім у профілактичних цілях. Ціна цієї послуги в нашій клініці доступна та відповідає її високій якості.
 3. Для очищення пародонтальних каналів при пародонтиті застосовується їхній кюретаж. У нашій клініці використовується метод закритого кюретажу без розрізання кишені. Процедура виконується під анестезією.
 4. У запущених випадках лікування захворювань пародонту не обходиться без шинування – стягування сусідніх зубів скловолоконною стрічкою. Стрічка не завдає жодного дискомфорту в повсякденному житті.
 5. Медикаментозна терапія: антисептичні розчини, мазі, таблетки.

Ціна на лікування ясен у клініках «ДантистЪ» вказана на сторінках послуг. Точнішу вартість лікування у вашому конкретному випадку ви зможете уточнити на консультації у нашого фахівця.