Запис на консультацію

Головна сторінкаЛікування зубівПломбування каналів

Пломбування каналів

Зміст:

Пломбування каналів

Ендодонтія – це розділ терапевтичної стоматології, який стосується лікування кореневих каналів зубів. Запалення нерва (пульпіт) виникає найчастіше як ускладнення глибокого карієсу, коли мікроби та продукти їх життєдіяльності проникають усередину зуба і викликають імунну відповідь з боку судинно-нервового пучка у вигляді гострого запалення, спричиняючи людині сильні страждання та біль.
Якщо на цьому етапі Ви не потрапили до стоматолога, процес стає хронічним, періодично загострюється при застуді або перепадах температури. Тим часом мікроби проникають все глибше і по ходу судинно-нервового пучка поширюються до кінчиків коренів і переходять у кістку. Такий процес називається періодонтитом – запаленням кістки навколо кореня зуба. Він може бути гострим і викликати сильний біль, а може протікати непомітно, роками руйнуючи кісткову тканину, що призводить до втрати зуба.

Як відбувається лікування кореневих каналів?

Для діагностики стадії запалення та оцінки стану зуба його необхідно ретельно обстежити, насамперед визначається поріг чутливості пульпи.
Лікування зубних каналів – одна з послуг нашої клініки. Для виявлення проблеми ми використовуємо передові технології та методики, які дозволяють визначити патологічні процеси в каналах з максимальною точністю. Ціна на пломбування каналів у нашій клініці в Дніпропетровську (Дніпрі) розраховується індивідуально і залежить від складності ситуації, кількості кореневих каналів та інших особливостей.

Етапи чищення та лікування кореневих каналів зуба

Ендодонтичне лікування зубів включає кілька етапів:

 1. Первинний огляд та встановлення діагнозу. Стоматолог вислуховує скарги пацієнта, збирає анамнез, проводить огляд зубів із використанням інструментів, а також, за потреби, робить температурні тести, рентгенівський знімок. Всі ці дані дозволяють встановити точний діагноз та визначити обсяг майбутнього лікування.
 2. Підготовка зубних каналів. Ми лікуємо зуби з використанням якісної місцевої анестезії. Для комфорту наших пацієнтів перед уколом на ділянку слизової оболонки наноситься знеболюючий гель. Також доступне лікування з використанням седації (уві сні). Перш ніж запломбувати зубні канали, їх необхідно підготувати. Для цього виконується їх механічне прочищення ручним інструментом або за допомогою спеціального роторного інструменту та ендодонтичних насадок. Під час чищення стоматолог препарує ділянку емалі, видаляє уражені карієсом зубні тканини та готує порожнини до подальших маніпуляцій. Якщо нерв запалений незначно, чищення каналів зуба не проводиться. Натомість лікар препарує емаль, закладає на уражений корінь ліки та закриває порожнину тимчасовою пломбою. Якщо через деякий час вагомого терапевтичного ефекту це не принесло, виконується чищення зубних каналів.
 3. Обробка за допомогою ендодонтичних інструментів. Перед подальшими маніпуляціями потрібно почистити канали. Виконується вилучення пульпи, розширення каналів, їх промивання, знезараження та протруювання кислотою.
 4. Постановка тимчасової пломби. Якщо на корінь зуба накладаються ліки, порожнина в ньому зверху закривається тимчасовою пломбою. Таким чином, лікар перевіряє, наскільки ефективними були маніпуляції.
 5. Постійне пломбування кореневих каналів. На цьому етапі проводиться герметичне закриття кореневих каналів. Попередньо лікар стерилізує порожнини, щоб уникнути проникнення хвороботворних мікроорганізмів. Можливе застосування лазера. Вартість пломбування каналів зуба залежить від багатьох факторів. Чим більше коренів у зуба, тим вища підсумкова вартість всього лікування.
 6. Естетична реставрація. Виконується після герметизації кореневих каналів. За допомогою сучасних матеріалів наші лікарі відновлюють природну форму та функцію зуба. Методи реставрації та конкретний тип матеріалу вибираються індивідуально під кожного пацієнта.

Показання для пломбування каналів

 • 1
  Ниючі зубні болі, біль при жуванні.
 • 2
  Набряк м'яких тканин навколо хворого зуба.
 • 3
  Середній та глибокий карієс емалі, дентину.
 • 4
  Травма зуба, яка не торкається його кореневої частини.
 • 5
  Заміна старої пломби.
Показати все

Протипоказання для пломбування каналів

 • -
  Вертикальний перелом або інші руйнування, за яких подібне лікування неможливе.
 • -
  Хвороби пародонту, у яких значний обсяг тканин вже втрачено.
 • -
  Гострі респіраторні захворювання.
 • -
  Підвищена температура тіла.
unsplash
ДАНТИСТЪ
Територія здорової усмішки!
Записуйтесь на прийом вже зараз
Залишіть свій номер ми зв'яжемося з вами

  Методи пломбування каналів

  У клініках мережі «ДантистЪ» практикується лікування каналів зуба у Дніпрі під сучасним високоточним мікроскопом Carl Zeiss OPMI pico. З його допомогою точність маніпуляцій стоматолога підвищується вдесятеро, а ймовірність розвитку ускладнень практично нівелюється. Мікроскоп дозволяє виявити приховані тріщини, мікроаномалії та дрібні порожнини, які неможливо побачити на рентген знімку.

  Пломбування каналів за допомогою гуттаперчі

  У пломбуванні каналів дуже важливо не тільки ретельне їх очищення, але і абсолютна герметичність при заповненні їх пломбувальним матеріалом. Найбільш прийнятним матеріалом у стоматології, що дозволяє максимально заповнити всі порожнечі, є гуттаперча. Вона еластична, натуральна, з часом не руйнується, контрастна на рентген знімку.
  Пломбування каналів у Дніпрі у нашій клініках виконується методом гарячої гуттаперчі. Це найбільш зручний для стоматолога та ефективний для пацієнта спосіб. Так матеріал потрапляє у всі порожнини, навіть найдрібніші.

  Хочете дізнатися, скільки коштує пломбування та лікування у клініках «ДантистЪ» — записуйтесь на консультацію на сайті або за номерами телефонів. Ціна на лікування каналів зуба розраховується в індивідуальному порядку після огляду та виявлення обсягу робіт.

  Ціни на пломбування каналів

  • Ендодонтичне лікування однокореневого зуба
   От 800 ГРН.
   записатися
  • Ендодонтичне лікування двокореневого зуба
   От 1400 ГРН.
   записатися
  • Ендодонтичне лікування багатокореневого зуба
   От 1600 ГРН.
   записатися
  Наші спеціалісти
  Алла Володимирівна є досвідченим стоматологом-терапевтом.
  Ще в дитинстві Алла Володимирівна обрала професію стоматолога, оскільки перед нею був чудовий приклад, її батько викладав на кафедрі терапевтичної стоматології ДМІ з її заснування.
  Пацієнти поважають і довіряють лікарю та приходять на прийом до Алли Володимирівни цілими сім'ями вже багато років.

  освіта:

  Вища. Дніпропетровський медичний інститут

  CПЕЦИАЛИЗАЦИЯ:

  Лікар-стоматолог-терапевт
  записатися до лікаря
  Лариса Миколаївна є досвідченим стоматологом-терапевтом. Під час своєї роботи застосовує усі накопичені знання, а також нові технології та підходи, які освоює на практикумах та майстер-класах.
  Лікар дуже відповідальна, привітна, швидко знаходить контакт із новими пацієнтами.

  освіта:

  Вища. Дніпропетровський медичний інститут

  CПЕЦИАЛИЗАЦИЯ:

  Лікар-стоматолог-терапевт
  записатися до лікаря
  Відгуки клієнтів
  Анатолій
  08/09/2020
  Прийшов до клініки з гострим зубним болем. Адміністратори пішли на зустріч і записали мене на ...
  ЧИТАТИ ВІДГУК
  Іван
  10/10/2020
  Звернувся до клініки Дантист з гострим болем у зубі. Було діагностовано запалення кореневого каналу. Лікар ...
  ЧИТАТИ ВІДГУК
  Сергій
  02/12/2020
  Хороша клініка, приємний інтер'єр та сучасне обладнання. Фахівці у клініці професіонали. Процедура пломбування зуба та ...
  ЧИТАТИ ВІДГУК