Запис на консультацію

Вініри для зубів

Зміст:

Вініри для зубів
Вініри для зубів
Вініри для зубів
Вініри для зубів
Вініри для зубів

Установка вінірів — одна з найпопулярніших процедур естетичної стоматології. Суть її полягає у закріпленні незнімних ортопедичних конструкцій (вінірів) для корекції недоліків у зубному ряду.
Вініри є тонкими пластинами, виконаними з кераміки або композиту, які встановлюють на передню частину зуба. Виправлення естетичних дефектів за допомогою таких пластин найчастіше виконується для зубів у зоні посмішки.
Вініри у Дніпрі в клініці «ДантистЪ» — можливість отримати ідеальну усмішку в найкоротші терміни. Для наших пацієнтів є широка палітра відтінків вінірів від відомих світових виробників. Ціна на вініри в Дніпрі залежить від типу матеріалу та кількості пластин, необхідних для досягнення необхідного результату. Ознайомитись із вартістю ви можете на цій сторінці, а дізнатися остаточну ціну для корекції ваших дефектів можна на консультації у нашого спеціаліста.

Проте, слід розуміти, що з установці вінірів рідні зуби обточуються, що завжди прийнятно деяких пацієнтів. Якщо вас не влаштовує відтінок емалі, можливо, вам краще спробувати лазерне відбілювання зубів або професійне чищення. Викривлення та скупченість зубів можна виправити класичним способом – за допомогою брекет-систем. Звичайно, ви не отримаєте миттєвого результату, як у випадку з вінірами, зате уникнете обточування зубів і виправте навіть найсерйозніші проблеми з прикусом.

Види вінірів для зубів

У наших клініках встановлюються вініри трьох видів: керамічні (ортопедичні), композитні (терапевтичні) та люмініри. Які з них підійдуть саме у вашому випадку. лікар стоматолог на індивідуальні консультації.
Чим ці конструкції відрізняються одна від одної?

1. Керамічні вініри

Є тонкими незнімними накладками, які повторюють рельєф і колір ваших зубів або мають бажаний відтінок, якщо йдеться про встановлення вінірів для виправлення кольору фронтальних зубів. Їх виготовленням займається лабораторія, тому потрібно кілька відвідувань стоматолога для встановлення. Керамічні вініри відрізняються міцністю та довговічністю. Їхній термін служби становить близько 10 років, при цьому, з часом вони не змінюють свій відтінок.

2. Композитні вініри

Їх виготовляють безпосередньо в стоматологічному кабінеті, прямо в роті пацієнта з фотополімерних матеріалів, і використовують для реставрації незначних дефектів одного-двох зубів (щілина, скол ріжучого краю, неестетично виконана пломба). служби менше – близько 5-7 років. Однак з їх допомогою можна швидко усунути дефект, адже встановити композитні вініри можна за один прийом у стоматолога.

3. Люмініри

Це найтонші пластинки із спеціальної кераміки, що виготовляються за запатентованою технологією, розробленою зуботехнічною лабораторією DenMat. Товщина люмінірів складає всього 0,3 мм, при цьому вони відрізняються чудовою міцністю і непрозорістю. Таким чином, вони здатні перекрити щілини, тріщини, плями на емалі. Як правило, встановлюється одразу ціла конструкція з 8-10 пластин у зоні посмішки. Поодиноке мікропротезування не рекомендоване: люмінір відрізнятиметься від природного відтінку емалі. Поставити люмініри у Дніпропетровську на фронтальні зуби можна у будь-якій з наших клінік. Термін служби таких конструкцій – 15 років.

Показання для встановлення вінірів

 • 1
  Міжзубні щілини
 • 2
  Сколи ріжучого краю зуба
 • 3
  Тріщини на емалі
 • 4
  Плями, потемніння емалі, жовті зуби
 • 5
  Нерівні, скручені, короткі/довгі зуби
 • 6
  Деснева посмішка
Показати все

Протипоказання для встановлення вінірів

 • -
  Бруксизм.
 • -
  Стирання зубів.
 • -
  Стоматологічні захворювання (карієс, пульпіт тощо).
 • -
  Проблеми прикусу.
 • -
  Непрорізаний зуб.
unsplash
ДАНТИСТЪ
Територія здорової усмішки!
Записуйтесь на прийом вже зараз
Залишіть свій номер ми зв'яжемося з вами

  Етапи встановлення вінірів

  У «Дантисті» можна встановити будь-які вініри, мікропротезування яких виконується в кілька етапів. При протезуванні з використанням композитних матеріалів, всі етапи виконуються за один прийом у стоматолога. У випадку з керамічними накладками та люмінірами, знадобиться кілька візитів до стоматолога: протези виготовляють у зуботехнічній лабораторії за індивідуальними зліпками.

  Встановлення композитних вінірів:

  1. Огляд ротової порожнини, санація.
  2. Вибір відповідного відтінку матеріалу.
  3. Препарування зуба — зняття невеликої кількості тканин.
  4. Обробка зуба спеціальним розчином, який забезпечує кращу адгезію матеріалу з тканинами.
  5. Пошарове нанесення композитного матеріалу, кожен шар засвічується спеціальною лампою до затвердіння.
  6. Поліровка вініру.

  Встановлення керамічних вінірів та люмінірів:

  1. Огляд ротової порожнини, санація.
  2. Вибір відповідного відтінку в лінійці виробника.
  3. Препарування зуба — зняття невеликої кількості тканин.
  4. Виготовлення зліпка для створення вініру в лабораторії.
  5. Встановлення тимчасової накладки для захисту препарованого зуба на час виготовлення вініру в лабораторії.
  6. Прикладка готової пластини, при необхідності, її корекція.
  7. Фіксація вінірів на спеціальний гель.

  Після встановлення вінірів слід уникати надмірного навантаження на них, щоб уникнути сколів. Не варто забувати і про якісну щоденну гігієну ротової порожнини. Рекомендовано використовувати зубну пасту без абразивних твердих частинок, ополіскувач, також бажано придбати іригатор для очищення міжзубного простору. Не забувайте і про регулярні профілактичні огляди у стоматолога мінімум двічі на рік.

  Чому поставити вініри на зуби варто в ДантистЪ

  Шукаєте, де можна поставити вініри у Дніпропетровську? Звертайтеся до клініки мережі «ДантистЪ».
  Нас обирають люди, які цінують якість та сервіс європейського рівня. Для мікропротезування ми використовуємо матеріали преміум-класу від європейських та світових виробників. Керамічні накладки виготовляються в максимально короткі терміни за індивідуальними, високоточними зліпками. Телефонуйте зараз, щоб записатися на прийом та дізнатися, якою буде вартість вінірів у Дніпрі у вашому випадку.

  Ціни на встановлення вінірів

  • Керамічна коронка (естетика)
   От 9000 ГРН.
   записатися
  • Керамічна коронка
   От 7500 ГРН.
   записатися
  Наші спеціалісти
  Працював у провідних клініках України та зарубіжжя.
  Відповідальний, харизматичний, товариський, уважний до деталей, за що вже давно отримав визнання від малечі! Працює з дітьми та дорослими.
  Основна спеціалізація- ортопедична стоматологія.

  освіта:

  Вища. Дніпропетровська державна медична академія

  CПЕЦИАЛИЗАЦИЯ:

  Лікар-стоматолог-ортопед
  записатися до лікаря
  Відгуки клієнтів
  Оксана
  16/12/2020
  Мій відгук буде коротким. Півроку тому поставила у Дантисті 12 вінірів у зоні посмішки. Красиві ...
  ЧИТАТИ ВІДГУК
  Лера
  22/05/2020
  Відвідала клініку Дантист на Пушкіна із проблемою зазору між верхніми передніми зубами. Дуже соромилася своїх ...
  ЧИТАТИ ВІДГУК
  Каріна
  17/09/2020
  Сподобається сервіс та якість послуг у клініці Дантист по вулиці Пушкіна. Рекомендую відвідати її всім, ...
  ЧИТАТИ ВІДГУК