Запис на консультацію
Ортодонтія в мережі клінік «ДантистЪ»
Дитячий ортодонт
Дитяча ортодонтія в клініках «ДантистЪ» пропонує найсучасніші методики для виправлення патологій молочного прикусу та положення зубів. Лікування проводиться з використанням знімних та незнімних конструкцій високої якості. Виправивши дефекти у дитячому віці, ви мінімізуєте ризик виникнення більш серйозних патологій постійних зубів та прикусу.
детальніше
Дитячий ортодонт
Виправлення прикусу без брекетів
У сучасній стоматології носіння брекет-системи - це не єдиний можливий спосіб отримати рівні та красиві зуби. Виправити прикус можна за допомогою інших, сучасних та ефективних ортодонтичних конструкцій, які зроблять ваше лікування більш комфортним та менш помітним для оточуючих. У клініці «ДантистЪ» ви можете встановити прозорі елайнери, ортодонтичні пластинки і трейнери, а також виправити дефект хірургічним шляхом.
детальніше
Виправлення прикусу без брекетів
Ортодонтичні трейнери для зубів
Трейнери – це особливий вид ортодонтичних конструкцій, які усувають причини порушень прикусу та зростання зубів, а не лише наслідки. Вони показують високу ефективність при лікуванні порушень мови, становища мови, ротового дихання у дітей. Встановити трейнер, а також отримати професійний супровід лікування можна в будь-якій клініці мережі «ДантистЪ».
детальніше
Ортодонтичні трейнери для зубів
Капи-елайнери для вирівнювання зубів
Елайнери - це повністю прозорі накладки, що повторюють форму ваших зубів, що робить їх дуже непомітними для оточуючих. Незважаючи на це, вони ефективно вирішують проблеми скупченості та усунення зубів, а також використовуються для виправлення прикусу. У клініці «ДантистЪ» ви можете встановити елайнери від відомих виробників зі світовим ім'ям.
детальніше
Капи-елайнери для вирівнювання зубів
Пластини на зуби
Дефекти прикусу та зубів у дітей та дорослих можна виправити за допомогою знімних ортодонтичних пластин. У разі молочних зубів конструкція дозволяє виправити проблеми на ранньому етапі, до прорізування постійних зубів. Пластини для дорослих використовуються для закріплення результатів після носіння брекетів. Встановити якісну пластину на зуби можна в будь-якій клініці мережі «ДантистЪ».
детальніше
Пластини на зуби
Сапфірові брекети
Брекети зі штучних сапфірів допоможуть вам провести лікування неправильного прикусу та кривих зубів непомітно для оточуючих. Ця конструкція складається з повністю прозорих замочків-сапфірів та металевої дуги, покритої композитом у колір вашої емалі. Стоматологія «Дантист» пропонує установку сапфірових брекетів високої якості.
детальніше
Сапфірові брекети
Металеві брекети
Металеві брекети дозволяють вирівняти зуби максимально швидко та ефективно. При цьому вони є найбільш бюджетним варіантом і підходять для більшості пацієнтів. Поставити металеві брекети можна в будь-якій клініці мережі «ДантистЪ». Ми гарантуємо вам високу якість та надійність конструкції.
детальніше
Металеві брекети
Самолігуючі брекети
Самолігуючі брекет-системи - це сучасна альтернатива класичним брекетам, де кожна скоба кріпиться до дуги за допомогою гумок або дротів. Конструкція без лігатур виглядає естетичніше. Встановивши безлігатурні брекети в клініці «ДантистЪ», ви зможете рідше відвідувати стоматолога для регулювання дуги та отримати гарну усмішку набагато швидше.
детальніше
Самолігуючі брекети
Лігатурні брекети
Лігатури – це гумки або дроти, які з'єднують брекети з дугою та забезпечують рух зубів у правильне положення. Лігатурні брекети системи вважаються класичною в ортодонтичному лікуванні. Якщо проблеми з прикусом чи положенням зубів серйозні, виправити ситуацію здатні лише брекети з лігатурами.
детальніше
Лігатурні брекети
Керамічні брекети
Найпопулярніший тип брекетів. На відміну від металевих вони практично непомітні на зубах. Встановити керамічні брекети можна у будь-якій клініці мережі «ДантистЪ». У роботі ми використовуємо лише якісні, надійні матеріали класу преміум.
детальніше
Керамічні брекети
Відгуки клієнтів
Людмила
02/02/2021
У Дантисті ставили кольорові брекети підлітку. Вирішили не мудрувати і поставити метал. Таких брекетів елементарно ...
ЧИТАТИ ВІДГУК
Каріна
29/11/2020
Довго думала, що ставити, сапфірові чи металеві, на одній шальці терезів була естетика, на іншій ...
ЧИТАТИ ВІДГУК
Валерія
15/03/2021
Дякую Лаурі Віталіївні, ортодонті клініки Дантисту, за мої рівні зуби! Дуже боялася ставити брекети у ...
ЧИТАТИ ВІДГУК
Марія
08/10/2020
Дякую клініці Дантист за якісне лікування мого сина Матвія. Ми зверталися з проблемами кривих зубів, ...
ЧИТАТИ ВІДГУК
Ганна
20/08/2020
Я ставила тут елайнери. Мені все сподобалося, в клініці світло і чисто (була в тій ...
ЧИТАТИ ВІДГУК
Наталія
18/03/2020
Всім рекомендую Лауру Віталіївну як чудового дитячого ортодонта! Ми вперше прийшли до Дантиста ще рік ...
ЧИТАТИ ВІДГУК
Алла
22/10/2020
Ми відвідували дитячого ортодонта у Дантисті днями. Дівчина, яка оглядала дитину дуже ввічлива, за весь ...
ЧИТАТИ ВІДГУК
Катерина
12/02/2021
Як тільки помітила, що у мого сина почали криво рости ікла, одразу ж привела його ...
ЧИТАТИ ВІДГУК
Валентина
07/07/2020
До Дантиста ми звернулися з проблемами прикусу у дитини віком 10 років. Після обстеження лікар ...
ЧИТАТИ ВІДГУК
Каріна
16/03/2021
Брекети просто супер! Дякую Лаурі Віталіївні за професіоналізм! У клініці все сподобалося, світло, приємно, персонал ...
ЧИТАТИ ВІДГУК
Олександр
28/02/2021
Встановлювали у Дантисті брекети синові-підлітку 15 років. Вибрали металеві, щоб скоротити час лікування. Сподобалося, як ...
ЧИТАТИ ВІДГУК
Олена
20/01/2021
Хочу сказати спасибі Грисяку Лаурі Віталіївні за рівні красиві зуби! Через місяць потрібно знімати систему, ...
ЧИТАТИ ВІДГУК
Катерина
25/03/2021
Помітили неправильний прикус у доньки, записалися на прийом до Дантиста. Ортодонт після огляду порекомендувала паплюжити ...
ЧИТАТИ ВІДГУК
Микита
06/04/2021
Були на прийомі у Грисяка Лаури Віталіївни. Хвилювали великі щілини між зубами у дитини 9 ...
ЧИТАТИ ВІДГУК
Ганна
19/04/2021
Хочу сказати велике спасибі ортодонту клініки Дантист на Пушкіна!! Прийшли до клініки із проблемою кривих ...
ЧИТАТИ ВІДГУК

Ортодонтія

Красива посмішка — атрибут упевненої в собі людини. Але далеко не всі можуть широко посміхатися та почуватися впевнено. Неправильний прикус та криві зуби можуть стати причиною серйозних комплексів. Сучасна ортодонтія здатна подарувати вам усмішку мрії за короткий термін.

Лікар ортодонт у Дніпрі у клініці «ДантистЪ» — це фахівець, який займається виправленням дефектів зубних рядів та положення зубів. Широко поширена думка, що виправити прикус і вирівняти зуби можна тільки в підлітковому віці. Однак це популярна помилка. Виправити ці недоліки можна і в зрілішому віці, просто на це може піти більше часу.

Соромтесь усміхатися на людях через криві зуби? Записуйтесь на прийом ортодонта в будь-яку зручну для вас клініку нашої мережі. Заповніть та надішліть форму на нашому сайті, менеджер передзвонить вам та зорієнтує з різних питань: на яку дату вас записати, яка ціна на прийом ортодонта та ін.

Чому формується неправильний прикус

Статистика стверджує, що ті чи інші аномалії розвитку зубощелепного апарату зустрічаються у більш ніж 90% від населення планети. У більшості випадків проблеми формуються в дитинстві.

Їхні причини можуть стати:

 • родові травми, патології розвитку;
 • неправильний догляд за немовлям, неправильне годування;
 • порушення постави;
 • рання втрата молочних зубів;
 • дефіцит вітамінів та мінералів.

У дорослих зміщення зубного ряду може відбуватися через неправильно прорізані зуби мудрості («вісімок») або втрати зубів. Зубний ряд може значно зміститися з часом і призвести до скрученості зубів або виникнення міжзубних щілин. У такому випадку вам знадобляться послуги ортодонта, який допоможе виправити дефекти, що виникли.

Види неправильного прикусу

 • дистальний прикус — він же відкритий або прогнатичний, спостерігається у разі, коли одна з щелеп розвинена сильніше, якщо це нижня щелепа, то йдеться про медіальний (мезіальний) прикус;
 • глибокий прикус — його нерідко називають травмуючим, при ньому верхні фронтальні зуби перекривають нижнє більш ніж на половину висоти коронок;
 • перехресний прикус — він же ножиці, для нього характерний перетин верхніх і нижніх зубів.

На жаль, у сучасних умовах практично неможливо зустріти пацієнта з ідеальним прикусом. Але добрий ортодонт може це виправити. Приходьте на прийом у «Дантист», у нас працює досвідчений зубний лікар ортодонт для дорослих та дітей. Для запису на прийом скористайтесь формою на цій сторінці або зателефонуйте нам за номерами, вказаними у Контактах.

Сучасні методики вирівнювання прикусу

Сьогодні у ортодонтії вирівнювання прикусу виконується за допомогою спеціальних апаратів. У глобальному значенні вони бувають двох видів:

 • незнімні, до них відносяться різні брекет-системи, які встановлюються на зуби на весь термін лікування без можливості самостійного зняття;
 • знімні, у тому числі, пластини та елайнери, які можна знімати на деякий час.

У яких випадках використовуються незнімні конструкції, а в яких знімні? Апарати підбираються індивідуально для кожного пацієнта, враховується його вік та складність подальшого лікування.

Коли показані брекети на зуби

Як стверджує сучасна ортодонтія брекет системи здатні виправити навіть запущені дефекти прикусу та положення зубів у щелепі. У цілому нині, показаннями до установки брекет системи є будь-які порушення прикусу. Встановлюють конструкції як дорослим, і дітям. Тип брекетів, і навіть термін установки визначаються залежно від складності дефекту.

Види та переваги брекет систем

У клініках мережі «Дантист» для виправлення прикусу застосовуються сучасні ортодонтичні апарати. Яка система підійде для вирішення вашої проблеми визначить лікар після повноцінної діагностики. Вартість брекетів у Дніпрі в нашій клініці залежатиме від того, яку саме систему ви встановлюватимете, на одну чи обидві щелепи відразу.

Нижче розглянемо класифікацію брекетів за способами фіксації, методом встановлення та матеріалами.

Брекет за способом фіксації дуги

 • Лігатурні брекети — класика ортодонтичного лікування. Вони складаються з безпосередньо брекетів та лігатур, виготовлених із силіконових гумок або дроту, які кріплять елементи системи до дуги. Саме лігатури впливають на зуби, змушуючи їх рухатися в потрібному напрямку. Цей вид систем необхідно регулярно коригувати, тому пацієнту слід відвідувати лікаря щомісяця.
 • Саморегулюючі брекети — сучасніший варіант, при якому будова самого елемента системи вже має необхідні замочки для кріплення до дуги. При такій конструкції коригувати положення дуги необхідно набагато рідше, раз на 2-3 місяці.

Брекети за способом встановлення

 • Вестибулярні брекети — найпоширеніші. Кріпляться із зовнішнього боку зубів. З їхньою допомогою можна швидко виправити дефект прикусу або положення зубів, але вони помітні оточуючим.
 • Лінгвальні брекети — непомітні оточуючим, тому що замочки кріпляться з внутрішнього боку зубів. При цьому ортодонтичне лікування може тривати довше, ніж із застосуванням вестибулярних систем, а також можуть спостерігатися проблеми з мовленням через специфіку конструкції.

Відмінності брекет-систем за виготовленим матеріалом

 1. Металеві брекети. Конструкції з металу стали першими в ортодонтії апаратами для виправлення прикусу. Раніше це були громіздкі та відверто лякаючі конструкції, сьогодні ж брекети з металу – це невеликі замочки, які прикріплюються на поверхню зубів та стягуються тонкою дугою. Даний тип брекет систем все ще вважаються дуже ефективними, особливо при виправленні серйозних деформацій та скрученості зубів. Їхня головна перевага — невисока вартість. Серед недоліків – у період адаптації до конструкції може виникати дискомфорт та подразнення ясен, яке проходить протягом першого місяця носіння. Також деякі пацієнти відзначають невисоку естетичність металевих брекетів.
 2. Керамічні брекети. Найпопулярніший спосіб вирівняти зуби у Дніпрі. Саме кераміку найчастіше обирають пацієнти, коли виникає необхідність встановлення системи брекету. Керамічні системи, на відміну металевих, ледь помітні на зубах. Все тому, що під час встановлення ортодонт підбирає кераміку під колір емалі, що робить всю систему практично невидимою. Однак самі елементи системи більші, ніж у металевих брекетів. До того ж лікування за допомогою керамічних брекетів більш тривале.
 3. Сапфірові брекети. Найбільш естетичний та дорогий варіант. Як замочки використовується чистий монокристалічний сапфір. Він повністю прозорий та підходить пацієнтам з дуже світлими зубами. Сапфірові брекети не тільки високоестетичні, а й дуже міцні.

Як ми проводимо вирівнювання прикусу

Встановлення брекетів у Дніпрі у клініках «ДантистЪ» починається з обстеження. За наявності захворювань зубів чи ясен, насамперед, необхідно їх вилікувати. В окремих випадках може бути показано видалення зубів, найчастіше – зубів мудрості, які можуть заважати ортодонтичному лікуванню. Далі виконується професійне чищення зубів від нальоту та зубного каміння. Після цього слід установка брекет системи:

 • встановлюється розширювач, який полегшує доступ до зубів;
 • емаль полірується та покривається спеціальними відновлюючими складами;
 • брекети приклеюються до емалі на спеціальний клей, зайвий матеріал видаляється;
 • у фіксованих брекетах фіксується дуга необхідної жорсткості.

Після встановлення системи пацієнту необхідно суворо дотримуватись рекомендацій лікаря щодо гігієни ротової порожнини та харчування, а також регулярно відвідувати кабінет стоматолога для корекції дуги в міру руху зубів.

Альтернативні методи вирівнювання зубів

Сучасна стоматологія пропонує альтернативу брекетам:

 1. Пластинки (знімні та незнімні) — це рішення може запропонувати дитячий ортодонт для забезпечення правильного розвитку щелепи або скоригувати положення неправильно прорізаного зуба.
 2. Елайнери — прозорі капи, які зовсім непомітні оточуючим і є ефективним інструментом для корекції положення зубів.

Послуги ортодонтичного лікування у Дніпрі

У клініках мережі «ДантистЪ» на проспекті Пушкіна та ж/м Перемога ведуть прийом дорослий та дитячий лікар ортодонт. Це справжні професіонали своєї справи, досвідчені фахівці, які зможуть підібрати для вас найбільш підходящий варіант виправлення прикусу. Ми використовуємо брекети із високоякісних матеріалів та надаємо повноцінну підтримку пацієнтам на весь період лікування.

Як записатися до ортодонту в стоматологію ДантистЪ, ціни

Скористайтеся онлайн формою на сайті або зателефонуйте в одну з наших клінік самі — телефонні номери знаходяться в розділі Контакти. Ціна на встановлення брекетів у Дніпрі в «Дантисті» вказана на сторінках послуг. Детальнішу інформацію ви зможете отримати на консультації у фахівця.