Запис на консультацію
Хірургічна стоматологія

Хірургічна стоматологія – область стоматології, пов’язана з оперативними втручаннями на м’яких та твердих тканинах у ротовій порожнині.

Сінус ліфтинг
Атрофія кісткової тканини може стати серйозною перешкодою на шляху встановлення імплантатів. Фахівці клініки «ДантистЪ» вирішують цю проблему за допомогою синус-ліфтінга. Під час операції об'єм тканин, що бракує, доповнюється остеопатичним матеріалом, завдяки якому постановка імплантатів стає можливою навіть у запущених випадках атрофії.
детальніше
Сінус ліфтинг
Резекція зуба
До резекції чи висічення верхівки кореня зуба вдаються у разі, коли хронічна інфекція загрожує поширитися на оточуючі тканини. Таким чином, процедура дозволяє не тільки позбутися вогнища запалення, а й зберегти зуб. Резекція використовується у ситуаціях, коли консервативні методи лікування не дали результату.
детальніше
Резекція зуба
Пластика вуздечки верхньої губи та язика
Через аномальний розвиток вуздечки, що з'єднує губу і щелепу, а також язик з дном ротової порожнини, може виникати дискомфорт під час їжі або розмови. Фахівці нашої клініки можуть вирішити ці проблеми за допомогою швидкої операції – пластики вуздечки.
детальніше
Пластика вуздечки верхньої губи та язика
Лікування та видалення кісти зуба
Кіста зуба – щільна капсула, наповнена рідиною. Вона може не турбувати пацієнта, а може викликати нестерпний біль. Щоб запобігти розвитку небезпечних ускладнень важливо вчасно вилікувати кісту. Стоматологи клінік мережі «ДантистЪ» займаються консервативним та хірургічним лікуванням кіст зубів будь-якого виду.
детальніше
Лікування та видалення кісти зуба
Видалення зуба мудрості
«Вісімки» прорізуються пізніше за решту зубів і часто для них просто не залишається місця в зубному ряду. Якщо зуб мудрості вражений карієсом, росте нерівно або не може прорізатися, показано його видалення. Хірурги клініки «ДантистЪ» проводять видалення зубів мудрості будь-якої складності, в тому числі повністю ретинованих.
детальніше
Видалення зуба мудрості
Видалення зуба
Видалення зуба – найпопулярніша процедура у хірургічній стоматології. До видалення вдаються в разі, коли консервативні методи лікування не дали очікуваного результату. Хірурги мережі клінік «ДантистЪ» виконують видалення зубів обережно, без стресу для пацієнта, із застосуванням якісної анестезії.
детальніше
Видалення зуба
Відгуки клієнтів
Ганна
18/12/2020
Звернулась до цієї стоматологічної клініки за рекомендацією щодо послуги "Відбілювання зубів" та лікування. З усією ...
ЧИТАТИ ВІДГУК
Іван
10/10/2020
Звернувся до клініки Дантист з гострим болем у зубі. Було діагностовано запалення кореневого каналу. Лікар ...
ЧИТАТИ ВІДГУК
Юлія Сергіївна
11/01/2021
Звернулася до клініки на консультацію для встановлення точного діагнозу та підбору оптимального лікування. Консультація у ...
ЧИТАТИ ВІДГУК

Хірургічна стоматологія

Хірургічна стоматологія — це область стоматології, пов’язана з оперативними втручаннями на м’яких і твердих тканинах у порожнині рота. Зубний хірург — вузькоспеціалізований фахівець, якого звертаються у випадках, коли консервативні методи лікування не здатні вирішити проблему.

У клініках мережі «ДантистЪ» у Дніпрі застосовуються інноваційні методики, технології та препарати, що дозволяють виконати лікування з максимальним комфортом та мінімальним реабілітаційним періодом. Досвідчений лікар хірург стоматолог, який знає всі тонкощі роботи в області щелепно-лицьової хірургії та імплантології, зможе повернути здоров’я вашої усмішки за короткий термін.
Однією з найбільш популярних послуг у сфері хірургічної стоматології є видалення зубів. До видалення вдаються у випадках, коли консервативні засоби лікування не принесли очікуваних результатів або визнані недоцільними.

Показання до видалення:

 • зуби, розташовані поза зубним рядом;
 • велика руйнація колонкової та підясенної частини зуба;
 • перелом кореня зуба;
 • патологічна рухливість зубів високого ступеня;
 • утрудненість терапевтичних втручань;
 • за ортодонтичним показанням.

Перед видаленням зуба лікар імплантолог проконсультує пацієнта щодо методів протезування або імплантації. Ціни на послуги стоматолога хірурга у клініках нашої мережі дивіться нижче. Зазначимо, що це лише попередня вартість — дізнатися, скільки коштуватиме саме ваше лікування, ви зможете тільки на індивідуальній консультації, де лікар визначить повний фронт робіт.

Які ще стоматологічні операції проводяться в нашій клініці

Хірургічне лікування зубів у нашій клініці не обмежується перерахованими послугами. Дантист хірург вирішує також інші завдання, пов’язані зі здоров’ям ротової порожнини.

Висічення капюшона

До цієї процедури вдаються у разі, якщо зуб (у більшості випадків, “вісімка”) не прорізався або прорізався не до кінця. Операція проводиться під місцевим наркозом та не займає багато часу.
Чому важливо своєчасно провести висічення: коронка зуба під каптуром травмує ясна і призводить до розвитку запалення. Без лікування з часом це може спричинити розвиток гнійного процесу, який може поширитися на кісткову тканину.

Відкриття абсцесу

Абсцес – запальний процес, під час якого утворюється порожнина, заповнена гноєм. Абсцеси вкрай небезпечні (аж до смерті) і потребують негайного лікування.
Стоматолог хірург у Дніпрі у клініці «Дантист» робить безпечне розкриття абсцесу ясен. Операція виконується у кілька етапів:

 1. Робиться невеликий надріз у найвищій точці освіти.
 2. З капсули випускається гній, для покращення відтоку руйнуються перегородки всередині освіти.
 3. Після порожнина обробляється антисептиком.
 4. Рана зашивається.
 5. Після операції пацієнту прописується курс антибактеріальних та протизапальних препаратів.

Дренаж ясен

Запалення ясна може розвиватися із феноменальною швидкістю. Ще небезпечнішим воно стає у разі, коли в м’які тканини потрапляє інфекція. Це викликає їхнє нагноєння.
Для відведення гною з ясна в мережі клінік «Дантист» стоматолог хірург робить надріз у яснах, очищає гній, обробляє область оперативного втручання антисептиком, після чого накладає шви та встановлюється спеціальний дренаж. Його завдання:

 • не допустити раннього загоєння тканин (до повного очищення рани від гнійних мас);
 • забезпечити лікареві зручний прямий доступ до інфікованих тканин для обробки їх ліками.

Дренаж не завдає пацієнту дискомфорту: термін його встановлення зазвичай не перевищує 3-х днів, а на місце виведення встановлюється тампон.

Лікування альвеоліту лунки зуба

Альвеоліт утворюється внаслідок втрати кров’яного згустку та інфікування лунки після видалення зуба. Причини розвитку хвороби різні: від поганої гігієни порожнини рота після видалення до зниженого імунітету у пацієнта.
Якщо альвеоліт у запущеній формі та медикаментозна терапія не дає результатів, необхідно вдатися до хірургічного лікування. Воно включає ретельне очищення лунки від відмерлих тканин і гною, а також обробку лазером.

Перфорація зуба

Перфорацією називається отвір у зубі, який виник унаслідок травми, карієсу, неякісного стоматологічного лікування чи інших причин. Може локалізуватися на дні зуба, його стінках та корені. Невиліковані перфорації можуть призводити до втрати зуба. Особливо якщо отвір розташовується в стінках зубних каналів.

Запущені перфорації в корені зуба можуть призводити до утворення кісток та гранульом. Постійний біль та регулярні кровотечі з пролікованого зуба, припухлість ясна та набряклість – ці небезпечні симптоми можуть вказувати на наявність отвору в корені. У такому випадку вам необхідна термінова консультація щелепно-лицьового хірурга або хірурга стоматолога. Запишіться на прийом до фахівця в одну з клінік мережі «Дантист», щоб отримати швидку та професійну допомогу.

Хірургічне лікування перфорації полягає в резекції (відсіканні) ділянки кореня, що втратила життєздатність, тим самим усувається і сам дефект , та її ускладнення. Таким чином можна зберегти зуб пацієнту.

Переваги лікування в нашій клініці

Першокласна хірургічна стоматологія в Дніпрі в мережі клінік «ДантистЪ» — до нас звертаються люди, які цінують не лише досвід та професіоналізм лікарів, а й сервіс преміум рівня. Наші лікарі працюють на найсучаснішому обладнанні, яке дозволяє проводити маніпуляції з неймовірною точністю. Жодного дискомфорту та болю – всі хірургічні маніпуляції виконуються під місцевою анестезією або внутрішньовенною седацією.

Інші переваги хірургічного лікування зубів у нашій клініці:

 • більше 15 років роботи;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • зручний запис онлайн або по телефону;
 • кілька варіантів оплати.