Запис на консультацію

Головна сторінкаДитяча стоматологіяВидалення молочних зубів

Видалення молочних зубів

Зміст:

Видалення молочних зубів
Видалення молочних зубів
Видалення молочних зубів
Видалення молочних зубів
Видалення молочних зубів

Коли зберегти молочний зуб неможливо через різні обставини, вдаються до видалення. За наявності показань найкраще зробити це в кабінеті стоматолога, а не в домашніх умовах за допомогою підручних засобів.
Вирвати молочний зуб у Дніпрі професійно, без болю та страху можна у будь-якій клініці мережі стоматологій «ДантистЪ». Наші стоматологи мають великий досвід роботи з дітьми будь-якого віку та легко знайдуть підхід до малюка. Ми зробимо все, щоб ваша дитина не боялася стоматологів, а її зубки були здоровими та красивими.
Дізнатись вартість видалення молочного зуба можна на консультації у дитячого фахівця. Орієнтовна ціна наведена внизу сторінки. Запишіть дитину на прийом, заповнивши форму нижче або зателефонувавши нашому менеджеру самостійно.

Чим важливі молочні зуби?

Приблизно в 3-4 роки коріння молочних зубів починає розсмоктуватися. Вже 5 років вони починають випадати, поступово змінюючись на постійні. Це природний процес. Але іноді через травми та стоматологічні захворювання деякі дитячі зубки починають хитатися раніше належного.

Без лікування вони випадають і це може мати негативні наслідки:

 • втрата однієї зубної одиниці призводить до зміщення всього зубного ряду та порушення прикусу;
 • невиліковані хвороби молочних зубів можуть вплинути на постійні;
 • відсутність одного або декількох тимчасових зубів призводять до хаотичного прорізування постійних.

Стоматологи рекомендують по можливості зберегти повний комплект молочних зубів аж до їхньої природної зміни на постійні. Якщо ж зубик хитається і приносить дискомфорт малюкові, йому боляче їсти, а ясна починає запалюватися, це привід звернутися до наших стоматологів. Багато батьків не особливо переймаються, коли дитячі зуби починають хитатися, вважаючи, що якщо їм все одно судилося випасти, то й лікувати їх безглуздо. Вони ж вважають абсолютно нормальним вирвати зуб дитині самостійно вдома і не звертатися після професійної стоматологічної допомоги. Однак така процедура може бути вкрай травматичною для малюка і може спричинити розвиток ускладнень.
Не нехтуйте професійною стоматологічною допомогою, особливо якщо йдеться про дитячі зуби. Тим більше, що ціна на видалення молочного зуба в наших клініках цілком прийнятна.

Видалення молочних зубів: показання та протипоказання

У яких випадках видалення зуба у дітей є необхідним:

 • сильна руйнація зуба внаслідок розвитку карієсу;
 • запущений пульпіт або періодонтит;
 • кіста або кілька кіст на корені зуба;
 • розвиток нориці;
 • прорізування постійного зуба в той час, як тимчасовий навіть не хитається;
 • корінь молочного зуба розсмоктується надто повільно, тому постійний зуб не може прорізатися.

Тільки під час огляду стоматолог зможе визначити, чи необхідно висмикнути той чи інший тимчасовий зуб. У деяких випадках додатково використовується рентгенографічне дослідження: так лікар зможе встановити, чи правильно розвиваються зуби і чи затримки прорізування постійних зубів немає.

Видалення молочного зуба у дитини протипоказане у таких випадках:

 • онкологічні захворювання;
 • хвороби крові;
 • гострі запальні захворювання;
 • серцево-судинні патології.

Чому не варто виривати зуби дитині самостійно?

Дитячий зубощелепний апарат формується під впливом жувального навантаження, тому важливо, щоб воно залишалося рівномірним аж до прорізування постійних зубів. Тому видалення зуба у дитини – досить непопулярна процедура, до якої в дитячій стоматології вдаються в крайньому випадку, коли без цього не обійтися. Зате в домашніх умовах дитячі зубки вириваються набагато частіше. Ми не рекомендуємо вам вдаватися до таких варварських методів, тому що ви можете не тільки пошкодити м’які тканини або залишити шматочок зуба в лунці, а й травмувати малюка психологічно.
Професійне видалення зуба дитині в нашій клініці відбувається з використанням спеціальних інструментів, призначених саме для дитячої стоматології. Вони мають менший тиск на зуб, що дозволяє видалити його, не розфарбувавши.
Після процедури може спостерігатися невелике підвищення температури, це є нормальним явищем, лікар обов’язково попередить вас про це і дасть рекомендації, які дозволять прискорити процес загоєння.

Показання для видалення молочних зубів

 • 1
  Сильне руйнування зуба (карієс, травми)
 • 2
  Прикоренева кіста
 • 3
  Утруднене прорізування постійного зуба
 • 4
  Дискомфорт через зуб, що хитається.
 • 5
  Воспаление десен из-за шатающегося зуба
 • 6
  Запущений пульпіт, періодонтит
Показати все

Протипоказання для видалення молочних зубів

 • -
  Гострі респіраторні захворювання.
 • -
  Онкологія.
 • -
  Проблеми зі згортанням крові.
 • -
  Загострення хронічних захворювань.
 • -
  Патології серця та судин.
unsplash
ДАНТИСТЪ
Територія здорової усмішки!
Записуйтесь на прийом вже зараз
Залишіть свій номер ми зв'яжемося з вами

  Анестезія при видаленні молочних зубів

  У клініках «ДантистЪ» можна вирвати молочний зуб дитині уві сні. Цей спосіб використовується у випадках, коли має бути тривала і складна процедура, в анамнезі у маленького пацієнта є психічні захворювання або він дуже наляканий.

  Седація (медикаментозний сон) абсолютно безпечна для малюків і не чинить шкідливого впливу на організм. Зате дозволяє дитині розслабитися та не боятися, а лікареві провести повний обсяг маніпуляцій якісно та швидко.
  Також, щоб видалити молочний зуб у Дніпрі в нашій клініці стоматологи використовують аплікаційну анестезію за допомогою гелю-анестетика, який наноситься на ясна. Таке знеболювання підходить у випадках, коли корінь молочного зуба вже розсмоктався.
  При більш складних варіантах видалення дитячої стоматології використовується інфільтраційна анестезія. З її допомогою проводиться локальне блокування нервових імпульсів у місці введення.

  Видалення дитячих зубів у клініках «ДантистЪ»

  У нашій клініці кожному маленькому пацієнту виявляється максимум уваги. Завдання наших лікарів — вибудувати довірчі стосунки з дитиною під час прийому так, щоб у неї залишилися виключно позитивні враження.
  Ми також надаємо широкий спектр стоматологічних послуг для дорослих, у тому числі лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту, видалення зуба, встановлення імплантатів, видалення зуба мудрості різної складності та інші. Дізнатися, скільки коштує лікування у вашому випадку, ви можете на консультації у будь-якого нашого спеціаліста: підсумкова вартість залежить від складності та обсягу майбутніх процедур.

  Ціни на видалення молочних зубів

  • Видалення тимчасового зуба
   От 400 ГРН.
   записатися
  • Седація для дітей
   От 3000 ГРН.
   записатися
  Наші спеціалісти
  Во время учебы в Днепропетровской медицинской академии отличалась активностью и была одной из создателей «стомат-шоу».
  Доктор прекрасно ладит с детьми любого возраста, поэтому и выбрала направление детской стоматологии.
  Валерия регулярно посещает курсы для повышения квалификации, консультируется с более опытными коллегами и перенимает их знания.

  освіта:

  Высшее. Днепропетровская медицинская академия

  CПЕЦИАЛИЗАЦИЯ:

  Детский стоматолог
  записатися до лікаря
  Денис Михайлович -хірург-стоматолог у мережі клінік ДантистЪ. За роки практики провів понад 1000 операцій, чим змінив життя багатьох пацієнтів та повернув їм втрачений комфорт. Лікар докладає максимум зусиль підвищення свого професійного рівня.

  освіта:

  Высшее. Донецкий национальный медицинский университет.

  CПЕЦИАЛИЗАЦИЯ:

  Лікар-стоматолог-хірург
  записатися до лікаря
  Ольга Михайлівна має досвід з аналдержадації у стоматології понад 14 років. Регулярно відвідує майстер-класи та навчальні курси для вдосконалення навичок, оскільки напрямок її роботи є дуже відповідальним і потребує високої кваліфікації.

  освіта:

  Вища. Дніпропетровська медична академія

  CПЕЦИАЛИЗАЦИЯ:

  Лікар-анестезіолог
  записатися до лікаря
  Відгуки клієнтів
  Марина
  12/09/2020
  Хочу залишити позитивний відгук про клініку Дантист. Привела на огляд дитини, вік 7 років. У ...
  ЧИТАТИ ВІДГУК
  Настя
  19/01/2021
  Сьогодні були у Дантисті з донькою. Один молочний зубик затримався довше за інших і заважав ...
  ЧИТАТИ ВІДГУК
  Антон
  11/08/2020
  У клініці просто чудове ставлення до маленьких дітей. За весь час, що ми відвідували лікаря, ...
  ЧИТАТИ ВІДГУК