Запис на консультацію

Головна сторінкаЛікування зубівЛікування зубів під мікроскопом

Лікування зубів під мікроскопом

Зміст:

Лікування зубів під мікроскопом
Лікування зубів під мікроскопом

Дуже часто лікування кореневих каналів зубів утруднено недостатньою візуалізацією зони проведення лікарських маніпуляцій, що стає причиною неякісної терапії. А це може призвести до необхідності перелікування через якийсь час або навіть видалення зуба.
Щоб уникнути лікарських помилок і забезпечити достатній контроль лікування, акуратність і ретельність заходів, що проводяться, фахівці використовують дентальний мікроскоп. Оптичний прилад забезпечує стоматологу хорошу видимість найдрібніших деталей кореневих каналів, ортопедичних конструкцій. Цей спосіб гарантує успішну терапію, виключає помилку при маніпуляціях через недостатній огляд робочого поля.
Фахівці клінік мережі «ДантистЪ» виконують лікування зубів під мікроскопом у Дніпрі за доступною ціною. На оснащенні наших лікарів — сучасні стоматологічні мікроскопи Carl Zeiss OPMI pico та Alltion AM-P8000, які багаторазово збільшують точність маніпуляцій та якість лікування.

Наші послуги

Мікроскоп відкриває додаткові можливості у стоматології, зокрема в ендодонтії. А в окремих випадках він просто незамінний. Саме за допомогою мікроскопа стоматолог може виявити найдрібніші деталі, які допоможуть зберегти зуб.
До послуг наших пацієнтів:

 • лікування карієсу під мікроскопом у Дніпрі для детального вивчення каріозних порожнин та точного видалення уражених тканин зуба;
 • виявлення мікротріщин, сколів, непомітних при візуальному огляді та на рентгенівському знімку;
 • чистка каналів зуба для ретельної їх підготовки до подальшого пломбування;
 • пломбування каналів зі складною структурою;
 • розпломбування каналів та перелікування;
 • видалення новоутворень на яснах;
 • закриття перфорацій зуба;
 • безболісне вилучення уламків інструментів;
 • діагностика зубних відкладень у кореневій зоні.

До нас нерідко звертаються пацієнти з проблемами, які почалися після лікування в інших фахівців. Неякісне чищення, лікування та пломбування призводять до прогресування хвороби, і, як наслідок, до руйнування зуба. Розпломбування каналів під мікроскопом дає можливість якісно видалити залишки пломбувального матеріалу, вичистити та обробити всі, навіть приховані, відгалуження, виявити можливі руйнування. Ціна на перелікування каналів під мікроскопом у клініках мережі «ДантистЪ» залежить від обсягу робіт і розраховується індивідуально.

Показання для лікування зубів під мікроскопом

 • 1
  Видалення старих пломб.
 • 2
  Неякісне лікування.
 • 3
  Лікування кісти або гранульоми.
 • 4
  Лікування складних зубів (нерівні, вузькі, склерозовані кореневі канали, складна будова каналів).
 • 5
  Уламки ендодонтичного інструменту або інші сторонні предмети всередині каналів зуба або каріозних порожнинах.
Показати все

Протипоказання для лікування зубів під мікроскопом

 • -
  Гострі респіраторні захворювання.
 • -
  Підвищена температура тіла.
 • -
  Психічні розлади.
unsplash
ДАНТИСТЪ
Територія здорової усмішки!
Записуйтесь на прийом вже зараз
Залишіть свій номер ми зв'яжемося з вами

  Переваги лікування зубів під мікроскопом

  Застосування оптичного збільшувача в стоматології під час діагностики та лікування захворювань кореневих каналів зубів має низку переваг. За допомогою мікроскопа лікарю вдається виконати низку важливих умов:

  • безпека – завдяки гарній візуалізації під час маніпуляцій не пошкоджуються здорові тканини зубів;
  • багаторазове збільшення дозволяє виявити приховані тріщини кореневого каналу, невидимі неозброєним оком або за допомогою рентгенологічного дослідження;
  • точність маніпуляцій – дентальна оптика збільшує зображення каналу в 40 разів, що дозволяє лікареві проводити чистку, лікування складних зубів та інші маніпуляції з високою точністю;
  • спеціаліст виявляє дефекти зуба на ранніх стадіях, непомітні при традиційному огляді;
  • безпосередньо під час лікування лікар отримує можливість «проходити» складні вигнуті канали, виконати складне розпломбування;
  • спеціаліст не потребує отримання багаторазових рентгенівських знімків, щоб спочатку бути впевненим у правильності діагностики, а потім якісно проведеному лікуванні.

  Лікування кореневих каналів зуба під мікроскопом

  У клініках «ДантистЪ» пломбування каналів під мікроскопом проводиться доктором вищої категорії, який має належний рівень знань і має методики лікування з використанням дентального мікроскопа. Лікар виконує діагностичні та лікувальні маніпуляції у кілька етапів, контролюючи весь процес через окуляр мікроскопа, камера якого фіксує операційне поле. Отримані в процесі зйомки фото та відео зберігаються в електронній карті пацієнта.

  Пріоритетом роботи наших фахівців є лікування та збереження зуба, а не його видалення. Звичайно, вартість лікування зубних каналів під мікроскопом дещо вища за вартість терапії традиційним методом, проте повністю виправдовує отримані можливості. Важливо, що складність маніпуляцій, які мають бути проведені лікарем для успішної терапії, не впливає на вартість послуги в цілому.

  Дізнатися скільки коштує вилікувати проблемний зуб, ви можете на безкоштовної консультації стоматолога у нашій клініці. Записатися на прийом до лікаря можна на сайті або за номерами телефонів, які ви знайдете у розділі Контакти.

  Ціни на лікування зубів під мікроскопом

  • Лікування каналів зуба під мікроскопом
   От 1250 ГРН.
   записатися
  Наші спеціалісти
  Працював у провідних клініках України та зарубіжжя.
  Відповідальний, харизматичний, товариський, уважний до деталей, за що вже давно отримав визнання від малечі! Працює з дітьми та дорослими.
  Основна спеціалізація- ортопедична стоматологія.

  освіта:

  Вища. Дніпропетровська державна медична академія

  CПЕЦИАЛИЗАЦИЯ:

  Лікар-стоматолог-ортопед
  записатися до лікаря
  Протягом усього навчання Антон Сергійович багато часу присвятив лікуванню кореневих каналів. В даний час спеціалізується на лікуванні кореневих каналів під мікроскопом.
  Лікар дуже сконцентровано та відповідально виконує свою роботу, оскільки саме ця робота вимагає 100% уваги та повної віддачі лікаря.

  освіта:

  Вища. Дніпропетровська медична академія МОЗ України

  CПЕЦИАЛИЗАЦИЯ:

  Лікар-стоматолог-ендодонтист
  записатися до лікаря
  Відгуки клієнтів
  Іван
  10/10/2020
  Звернувся до клініки Дантист з гострим болем у зубі. Було діагностовано запалення кореневого каналу. Лікар ...
  ЧИТАТИ ВІДГУК
  Анатолій
  08/09/2020
  Прийшов до клініки з гострим зубним болем. Адміністратори пішли на зустріч і записали мене на ...
  ЧИТАТИ ВІДГУК
  Євген
  04/01/2021
  До цієї стоматологічної клініки я звертався вперше, і не шукав її спеціально, мені просто потрібна ...
  ЧИТАТИ ВІДГУК