Запис на консультацію

Видалення зуба

Зміст:

Видалення зуба
Видалення зуба
Видалення зуба
Видалення зуба
Видалення зуба

Кожен стоматолог прагне зберегти зуби пацієнта, але, коли це неможливо, їх доводиться просто видаляти. Якщо ви хочете вирвати зуб у Дніпрі швидко, недорого і безболісно, ​​достатньо записатися на прийом до однієї з клінік мережі «ДантистЪ». Тут до ваших послуг повноцінний хірургічний кабінет із ліцензією на проведення хірургічних амбулаторних втручань.
У клініці використовуються високоякісні засоби для проведення місцевої анестезії, що знімають неприємні відчуття під час стоматологічних маніпуляцій, які не викликають алергічних реакцій. При необхідності виконується седація під контролем професійного лікаря-анестезіолога.

Показання для видалення зуба

Існує перелік показань, при яких необхідне видалення зубів:

 • Тяжка форма карієсу — видалення зруйнованого зуба, який не підлягає відновленню;
 • Некротичні зміни пульпи, що не підлягають ендодонтичному лікуванню;
 • Захворювання пародонту, що характеризуються рухливістю зубів;
 • Перелом зуба в корені;
 • За ортопедичними показаннями (що не функціонує зуб);
 • За ортодонтичними показаннями (неправильне положення зуба, ретеновані зуби, надкомплектні зуби);
 • Зуби, що асоціюються з патологічними змінами у вигляді новоутворення;
 • Зуб, що знаходиться в лінії перелому щелепи.

Професійне видалення зубів у мережі клінік ДантистЪ

Лікар приймає рішення про екстирпацію (видалення з коренем) зуба тільки після повного огляду та вивчення рентгенівського знімка зуба. По ньому стоматолог оцінює стан зуба, кореня, кісткової тканини навколо зуба. За результатом приймається рішення та визначається обсяг хірургічної маніпуляції для виконання даної процедури.
Видалення зуба – це досить серйозна щелепна хірургічна операція, під час якої з ясна виривається зуб із коренем. В окремих випадках пацієнтам пропонується ампутація – видалення коріння зуба із збереженням його коронки. Надалі цей зуб можна використовувати як опорний при протезуванні.
Співробітники нашої клініки нададуть вам безболісну, своєчасну стоматологічну допомогу у Дніпрі з використанням новітніх технологій та матеріалів від провідних компаній світу.
Вам проведуть інструктаж, як правильно підготуватися до операції, нададуть цю послугу в рамках європейських стандартів з високим рівнем сервісу у Дніпрі. Також у нашій клініці впроваджено найсуворіший інфекційний контроль та багаторівневе очищення використовуваного інструменту. Ціна на видалення зуба в Дніпрі залежить від складності майбутньої процедури та розраховується індивідуально. Дізнатися точну вартість видалення корінного зуба, а також ретинованих зубів, зубів мудрості (8-х у зубному ряду) ви можете на попередній консультації у одного з наших фахівців.

Безболісне видалення зуба під наркозом

Найчастіше операція з видалення зуба виконується під місцевим наркозом. У нашій клініці ми можемо доповнювати її медикаментозним сном (седацією). Зазвичай такий спосіб пропонується у таких випадках:

 • страх пацієнта перед процедурою — людина може просто безконтрольно стискати зуби, не дозволяючи робити потрібні маніпуляції;
 • передбачається великий обсяг маніпуляцій або складне видалення.

У наших клініках використовуються перевірені знеболювальні препарати сучасного зразка, які надійно усувають нервові закінчення та дозволяють пацієнту почуватися комфортно під час цієї непростої процедури. Місцева анестезія дозволяє не тільки висмикнути зуб, а й виконати такі маніпуляції:

 • атипове видалення (сильно зруйнована коронка, зуб кришиться під час процедури, викривлені зубні канали, зуб з коронкою та ін.);
 • видалення зуба зі штифтом;
 • видалення зуба з флюсом.

Видалення зуба мудрості

Зуби мудрості можуть розташовуватися в зубному ряду різним чином. Найлегше видалити зуб мудрості на верхній щелепі. Найбільш важкими вважаються зуби, що не прорізаються (ретиновані), а також зуби, розташовані в зубному ряду неправильно (дистоповані). Незважаючи на всілякі види розташування зубів мудрості, наші фахівці без проблем виконують їхнє атравматичне та безболісне видалення. Для цього використається високоякісна сучасна апаратура. Професійні навички наших лікарів дозволяють виконувати видалення верхньої вісімки, нижнього зуба мудрості, прихованого каптуром.
Під час операції наші пацієнти забезпечені максимальним комфортом, додаткового розслаблення пропонується використання седації.

Показання до видалення зуба

 • 1
  Тяжка форма карієсу.
 • 2
  Захворювання пародонту.
 • 3
  Некротичні зміни пульпи.
 • 4
  Перелом зуба в корені.
 • 5
  За ортопедичними показаннями.
 • 6
  За ортодонтичним показанням.
 • 7
  Зуби, що асоціюються з патологічними змінами у вигляді новоутворення.
 • 8
  Зуб знаходиться в лінії перелому щелепи.
Показати все
unsplash
ДАНТИСТЪ
Територія здорової усмішки!
Записуйтесь на прийом вже зараз
Залишіть свій номер ми зв'яжемося з вами

  Видалення зубів дітям

  Приймати рішення щодо видалення у дітей молочних зубів варто з особливою відповідальністю, щоб не допустити виникнення порушень: формування неправильного прикусу, порушення цілісності зачатків постійних зубів.
  Молочні зуби видаляють за таких показань:

  • ускладнені форми карієсу;
  • зуб заважає нормальному прорізу постійного зуба;
  • травма молочного зуба;
   надмірно рухливий зуб нижній зуб;
  • є значні корінні порушення.

  Дитячий стоматолог у місті Дніпропетровськ у клініках мережі «ДантистЪ» зможе налаштувати дитину на позитивний лад та виконати видалення зубів швидко, без болю та страху.

  Видалення зубів вагітним

  У разі гострої необхідності ми виконуємо термінове видалення зубів вагітним жінкам у період другого триместру. Для цього використовуються виключно безпечні анестетики, які дозволені для дівчат у положенні та не проникають через плацентарний бар’єр, відповідно, не здатні завдати шкоди плоду. Такий підхід до роботи з вагітними є нашою принциповою позицією — ми зробимо все, щоб стоматологічне лікування в нашій клініці не завдало шкоди вашому майбутньому малюкові.

  Ціни на видалення зубів

  • Видалення зуба (просте)
   От 500 ГРН.
   записатися
  • Видалення зуба +PRF
   От 1500 ГРН.
   записатися
  • Видалення зуба мудрості
   От 1500 ГРН.
   записатися
  Наші спеціалісти
  Денис Михайлович -хірург-стоматолог у мережі клінік ДантистЪ. За роки практики провів понад 1000 операцій, чим змінив життя багатьох пацієнтів та повернув їм втрачений комфорт. Лікар докладає максимум зусиль підвищення свого професійного рівня.

  освіта:

  Высшее. Донецкий национальный медицинский университет.

  CПЕЦИАЛИЗАЦИЯ:

  Лікар-стоматолог-хірург
  записатися до лікаря
  Ольга Михайлівна має досвід з аналдержадації у стоматології понад 14 років. Регулярно відвідує майстер-класи та навчальні курси для вдосконалення навичок, оскільки напрямок її роботи є дуже відповідальним і потребує високої кваліфікації.

  освіта:

  Вища. Дніпропетровська медична академія

  CПЕЦИАЛИЗАЦИЯ:

  Лікар-анестезіолог
  записатися до лікаря
  Працював у провідних клініках України та зарубіжжя.
  Відповідальний, харизматичний, товариський, уважний до деталей, за що вже давно отримав визнання від малечі! Працює з дітьми та дорослими.
  Основна спеціалізація- ортопедична стоматологія.

  освіта:

  Вища. Дніпропетровська державна медична академія

  CПЕЦИАЛИЗАЦИЯ:

  Лікар-стоматолог-ортопед
  записатися до лікаря
  Відгуки клієнтів
  Ольга
  18/05/2020
  Я видаляла майже зруйнований корінний зуб у клініці Дантист на бульварі Слави. Процедура проходила під ...
  ЧИТАТИ ВІДГУК
  Юрій
  13/12/2019
  У мене був перелом зуба через травму. Звернувся до клініки Дантист для вирішення проблеми. Перелом ...
  ЧИТАТИ ВІДГУК
  Поліна
  14/03/2020
  Я зверталася до клініки із зубом мудрості, який ріс під кутом і не до кінця ...
  ЧИТАТИ ВІДГУК