Запис на консультацію
Лікування зубів

Навіть при ретельному щоденному догляді з використанням якісної зубної щітки, зубної нитки та ополіскувача ви не можете уберегти себе від карієсу, інфекцій, травм та хвороб ясен на всі 100%.

Лікування зубів

Навіть при ретельному щоденному догляді з використанням якісної зубної щітки, зубної нитки та ополіскувача ви не можете уберегти себе від карієсу, інфекцій, травм та хвороб ясен на всі 100%.

Лікування пульпіту
Пропустити розвиток пульпіту важко – він супроводжується гострим болем, який не дає спати ночами. Найчастіше ця хвороба розвивається на тлі каріозного процесу, який не вилікувався вчасно. У мережі клінік «ДантистЪ» успішно лікується навіть запущений пульпіт, при цьому ми завжди прагнемо зберегти ваш зуб.
детальніше
Лікування пульпіту
Лікування періодонтиту
Ниючий біль, який посилюється при накушуванні - це характерні симптоми періодонтиту. Якщо ви проігноруєте прояви хвороби, у майбутньому вона може призвести до втрати зуба! Стоматологи клініки «ДантистЪ» успішно лікують гострий і хронічний періодонтит з використанням сучасних методик та препаратів.
детальніше
Лікування періодонтиту
Лікування зубів під наркозом
Седація — техніка занурення у стан напівдріми, яка активно використовується у стоматології у комбінації зі звичними місцевими анестетиками для заспокоєння та розслаблення пацієнтів. У клініках мережі «ДантистЪ» використовується безпечна внутрішньовенна седація, а весь процес контролюється анестезіологом.
детальніше
Лікування зубів під наркозом
Лікування зубів під мікроскопом
Мікроскоп багаторазово збільшує точність ендодонтичного лікування зубів. За допомогою нього можна виявити мікротріщини, непомітні на рентгені та при візуальному огляді, проконтролювати процес видалення уражених тканин та пломбування кореневих каналів зі складною структурою, витягнути уламок інструменту.
детальніше
Лікування зубів під мікроскопом
Реставрація зубів
Сколи, тріщини, щілини між зубами — це показання до художньої реставрації. У нашій клініці для реставрації зубів використовуються високоякісні пломбувальні матеріали від відомих виробників. Завдяки широкій палітрі кольорів можна підібрати максимально природний відтінок матеріалу, щоб відреставровані зуби ніяк не відрізнялися від інших.
детальніше
Реставрація зубів
Пломбування каналів
Запущені форми карієсу нерідко призводять до пульпіту, при якому показано видалення нерва та очищення кореневих каналів. Перед тим, як поставити пломбу, необхідно надійно запечатати ці канали, щоб не допустити повторного розвитку інфекції. У клініці «ДантистЪ» для пломбування зубних каналів використовуються надійні гіпоалергенні матеріали від перевірених виробників.
детальніше
Пломбування каналів
Пломбування зубів
Пломби повинні не тільки надійно захищати зуб від повторного розвитку карієсу, але й служити довгий час, не втрачаючи своїх первісних властивостей та підтримуючи природну функціональність зуба. У клініках мережі «Дантист» використовуються пломбувальні матеріали від провідних світових виробників, які повторюють природний відтінок зубної емалі і з легкістю витримують щоденне навантаження.
детальніше
Пломбування зубів
Лікування карієсу
Карієс — одне з найпоширеніших і разом з тим підступних захворювань зубів. Якщо ігнорувати проблему, вона може призвести до втрати зуба. Чим раніше буде виявлено патологію, тим ефективнішим буде лікування. Стоматологи клінік «ДантистЪ» знають як вилікувати карієс на різних стадіях та зберегти ваш зуб.
детальніше
Лікування карієсу
Відгуки клієнтів
Павло
14/03/2020
Добридень! Довго ігнорував дискомфорт від карієсу в жувальному зубі, доки одного дня зуб не почав ...
ЧИТАТИ ВІДГУК
Олексій
07/10/2020
Висловлюю величезну подяку лікарям клініки Дантист за виявлене терпіння та збережений зуб! У мене був ...
ЧИТАТИ ВІДГУК
Олена
16/09/2020
Лікували зубки синові (8 років). Проблема була у нас не найсерйозніша, але дитина боїться бормашинок ...
ЧИТАТИ ВІДГУК
Іван
10/10/2020
Звернувся до клініки Дантист з гострим болем у зубі. Було діагностовано запалення кореневого каналу. Лікар ...
ЧИТАТИ ВІДГУК
Олена
11/08/2020
Записалася на прийом у клініку Дантист, страшенно хворіла та напухла ясна, навіть температура піднялася. Мене ...
ЧИТАТИ ВІДГУК
Марина
16/05/2018
Проходила ендодонтичне лікування пульпіту під мікроскопом у клініці Дантист на Пушкіна. До цього зверталася до ...
ЧИТАТИ ВІДГУК
Світлана
16/11/2020
У Дантисті мені ідеально відновили майже втрачений зуб. Болі під час реставрації не зазнала, оскільки ...
ЧИТАТИ ВІДГУК

Лікування зубів

Навіть при ретельному щоденному догляді з використанням якісної зубної щітки, зубної нитки та ополіскувача ви не можете вберегти себе від карієсу, інфекцій, травм та хвороб ясен на всі 100%. Саме тому рекомендується відвідувати стоматолога щонайменше 1 раз на рік. Своєчасно виявлені проблеми можна вилікувати за короткий проміжок часу з мінімальними фінансовими витратами.

Але, на жаль, далеко не всі приходять до стоматолога за профілактичним оглядом. Багато пацієнтів до останнього терплять біль і неприємні відчуття, перш ніж наважуються відвідати клініку. На те є безліч причин, одна з яких — страх стоматологів і болю.

Терапевтична стоматологія в мережі клінік «Дантист» – це діагностика та лікування без неприємних і хворобливих відчуттів за прийнятною ціною. Ми використовуємо найсучасніше обладнання та інструменти, які дозволяють виконати процедури максимально швидко та якісно. Для комфорту наших пацієнтів під час процедур, що супроводжуються неприємними та/або хворобливими відчуттями, застосовується внутрішньовенна седація.

Пацієнтів, які підбирають стоматологічну клініку, насамперед цікавить, скільки варто вилікувати складний зуб. Зауважимо, що отримати однозначну відповідь без огляду неможливо. Тому запрошуємо вас відвідати «ДантистЪ» та отримати безкоштовну консультацію фахівця, який зможе встановити обсяг майбутньої роботи та її вартість.

З якими симптомами не варто відкладати лікування зубів у Дніпрі та відвідати стоматолога:

 • різкий зубний біль, що іррадіює в голову, потилицю, що супроводжується підвищеною температурою тіла;
 • темні плями на поверхні зубів;
 • висока чутливість до холодного та гарячого;
 • кровотеча під час чищення зубів;
 • травмування зуба.

Чим раніше ви звернетеся за допомогою, тим більше шансів обійтися мінімальними фінансовими витратами. Ціна на лікування зубів у нашій клініці вказана внизу цієї сторінки. Зверніть увагу, що остаточну вартість робіт ми розраховуємо в індивідуальному порядку з урахуванням виду та обсягу необхідних робіт.

Лікування передніх зубів

Для зубів фронтальної групи вкрай важлива естетика, адже вони постійно оголюються під час розмови чи посмішки. У випадку передніх зубів головне завдання терапевтичної стоматології — відновлення їх природної функціональності та форми.

Щоб вилікувати зуб, розташований у фронтальній групі, лікареві слід проявити максимум акуратності. Фахівці клінік «Дантист» у своїй практиці застосовують передові методики лікування та сучасні високоякісні матеріали для досягнення найкращих результатів, у тому числі, та з естетичної точки зору.

Переваги лікування передніх зубів у нашій клініці:

 • відтворюємо природний колір емалі під час встановлення пломб;
 • у разі великого ураження карієсом можливе встановлення вінірів — спеціальних накладок, які виготовляються індивідуально під кожного пацієнта;
 • художня реставрація та відновлення пошкоджень (щілина між зубами, сколи, темні та світлі плями);
 • лікування ерозії емалі.

Лікування зубів мудрості

«Вісімки» в більшості випадків прорізуються пізніше за решту зубів, після 18-ти років. І часто для них просто не залишається місця, через що вони починають рости криво, зміщують сусідні зуби. Нерідко стоматологи радять видалити їх відразу як тільки вони проріжуться, проте в деяких випадках фахівці все ж таки рекомендують їх залишити:

 • якщо вони є опорою для імплантатів;
 • якщо раніше було видалено 5, 6 або 7 зубів з цього боку;
 • якщо вони повністю прорізалися, ростуть рівно і не впливають на сусідні зуби.

Практика показує, що частіше «вісімки» ростуть ретиновані (не до кінця прорізуються або не прорізуються зовсім) або дистоповані (розташовані під кутом, повернені, не на своєму місці). Крім того, ці зуби також можуть уражатися карієсом.

У яких випадках видалення зуба мудрості не уникнути:

 • якщо він уражений великими каріозними порожнинами — найчастіше, лише невеликий карієс при зручному розташуванні зуба підлягає лікуванню;
 • якщо він росте під кутом і не може до кінця прорізатися – при такому положенні зуби мудрості завдають безліч незручностей і заважають нормальному життю пацієнта;
 • якщо він зміщує сусідні зуби — у такому разі інші зуби можуть почати рости криво, також може розвинутись карієс, у тому числі й у міжзубному просторі.

Знеболення при лікуванні зубів

Клініки мережі «Дантист» гарантує лікування зубів без болю в Дніпрі. Наші фахівці практикують найсучасніші методи знеболювання для максимального комфорту пацієнтів:

 1. Місцева анестезія — стандартний укол з анестезуючим препаратом, який впливає на певну ділянку в ротовій порожнині і блокує нервові закінчення. Щоб мінімізувати неприємні відчуття перед уколом, ми використовуємо спеціальний знеболюючий гель.
 2. Седація — методика, що дозволяє пацієнту, особливо маленькому, розслабиться у кріслі у лікаря. Всі процеси та реакції організму зберігаються, проте людині при цьому набагато простіше переносити лікування – він поринає у своєрідний сон. Седація дозволяє проводити лікування пацієнтам, яким протипоказана місцева анестезія.

Якщо хочете отримати якісний результат на довгі роки, довіряйте лікувати зуби у Дніпрі справжнім професіоналам. У клініках мережі «Дантист» працюють досвідчені стоматологи, які впораються із проблемою будь-якої складності. При цьому ви отримаєте не тільки хороше лікування, але й естетичний результат. Ми використовуємо передові технології для лікування зубів: сучасні томографи, високоточний стоматологічний мікроскоп, пломбувальні матеріали останнього покоління. Запишіться на безкоштовну консультацію в одну з наших клінік і дізнайтеся все про стан ваших зубів та можливі варіанти лікування. Для запису на прийом скористайтесь формою на сайті або зателефонуйте нам за номерами, зазначеними у Контактах.