Запис на консультацію

Головна сторінкаЛікування зубівРеставрація зубів

Реставрація зубів

Зміст:

Реставрація зубів

Художня реставрація зубів – це комплекс заходів, за допомогою яких виправляються похибки зовнішнього вигляду зубів. Реставрація дає можливість на високому естетичному рівні виправити як уроджені, так і набуті у процесі життєдіяльності недоліки зубів та зубного ряду. Шляхом художньої реставрації наші спеціалісти:

 • змінять неправильну форму зубів;
 • виправлять їхнє положення;
 • усунуть міжзубні щілини;
 • змінять колір емалі;
 • нададуть вашій посмішці природно гармонійний вигляд.

Реставрація зубів у Дніпрі в клініках «ДантистЪ» – це комфортна процедура з якісним результатом. Ви будете задоволені своєю новою посмішкою після відвідин наших фахівців! Дізнатись скільки коштує наростити зуб ви зможете на індивідуальній консультації у наших фахівців.

Пряма реставрація зубів

Пряма художня реставрація зубів передбачає проведення реставрації безпосередньо в роті пацієнта шляхом художнього ліплення нових зубів із суперсучасного композитного матеріалу.
Перевагою прямого методу є висока швидкість реставраційних робіт. Прямий метод дає необмежені естетичні можливості, при яких реставровані зуби жодною мірою не відрізнятимуться від природних зубів. Відновити зуб у такий спосіб можна лише за несильних ушкодженнях, наприклад, якщо від зуба відколовся невеликий шматок. Для цього дефекти закриваються за допомогою сучасних світловідбиваючих композитних матеріалів. Їх легко підібрати під природний колір емалі, щоби реставрація виглядала максимально естетично, крім того, з ними зручно працювати стоматологу, який може легко відтворити природну форму зуба.

В результаті відреставрований зуб нічим не відрізняється від інших. Також реставрація з використанням матеріалів такого типу дозволяє зберегти рівномірне жувальне навантаження. Згодом фотополімери не змінюють свій колір, а термін їхньої служби дуже великий.

Корекція зубів прямим методом реставрації відбувається у кілька етапів:

 1. Зуб ретельно очищається.
 2. Підбирається відповідний матеріал.
 3. При сильних руйнуваннях — знеболювання, а потім подальше очищення зуба від інфікованих тканин.
 4. Пошарове нанесення фотополімерної пломби із закріпленням за допомогою спеціальної лампи.
 5. Остаточне шліфування та полірування.

Головною перевагою прямої реставрації є швидкість проведення робіт: пацієнт вже після першого прийому залишає нашу клініку з гарними зубами. Дізнатися, яка ціна наростити зуб у Дніпрі прямим методом можна на безкоштовній консультації стоматолога в «Дантисті», де лікар зможе визначити ступінь ушкодження. Однак не всі дефекти можна виправити подібним способом. Якщо під час огляду фахівець стикається з такою ситуацією, він пропонує пацієнтові провести непряму реставрацію.

 

Непряма реставрація зубів

Непрямий метод передбачає проведення основного етапу реставраційних робіт поза ротом пацієнта. При непрямій художній реставрації конструкції виготовляються в зуботехнічній лабораторії по зліпку. У такому разі відновлення зубів проводиться за кілька візитів до кабінету стоматолога.

Для художньої реставрації зубів, виконаної непрямим методом, ми використовуємо цільну кераміку. Вона дозволяє виготовити конструкції, що не відрізняються від реальних зубів як за кольором, так і за формою. Керамічні протези відрізняються високою надійністю та довговічністю, також вони абсолютно гіпоалергенні. За міцністю та структурою цей матеріал практично ідеально повторює природну емаль.
Непряма реставрація передніх зубів, іклів, жувальних зубів проводиться у два етапи:

 1. Підготовка зубів. Лікар виконує зняття зліпків, місце майбутнього протеза встановлюється тимчасова пластмасова конструкція.
 2. Встановлення готової конструкції.

Між етапами може пройти кілька днів. Найбільш трудомісткий процес – виготовлення конструкції – проходить у зуботехнічній лабораторії. За бажанням, пацієнт може бути при цьому процесі.
Нарощування зубів непрямим способом буває кількох видів. Відрізняються вони типами конструкцій, які використовуються для відновлення форми та кольору зуба:

 • Вінір. Це тонка керамічна накладка, яку прикріплюють до передньої стінки зуба. За допомогою вінірів можна виправити зламаний передній зуб та зуби, що знаходяться в так званій зоні посмішки. Створення та встановлення таких накладок вважаються одними з найбільш ювелірних робіт у стоматології, які вимагають від стоматолога певних знань та умінь. Установка вінірів показана для виправлення відколотого зуба, повернутих і кривих зубів, щілин у зубному ряду, зміненого кольору емалі, а також при патологічній стираності та інших випадках.
 • Коронка. Одна з найдавніших конструкцій, яку використовують для відновлення як жувальних, так і передніх зубів. До встановлення коронок вдаються у разі, коли ні пломби з фотополімерів, ні керамічні накладки не здатні виправити дефект, що утворився. У нашій клініці для виготовлення коронок використовуються сучасні матеріали, здатні відновити форму зуба та рівномірно розподілити жувальне навантаження у щелепи.
 • Імплантат. Це протез, що складається з кількох частин і впроваджується безпосередньо в кісткову тканину дома зруйнованого зуба. Сьогодні практично всі імплантати створюються з титану – матеріалу, що забезпечує понад 95% приживання. Імплантація є досить трудомістким процесом, проте в нашій клініці ця процедура проходить з максимальним комфортом для пацієнта.

Показання для реставрації

 • 1
  Потемніння емалі.
 • 2
  Травма зуба.
 • 3
  Руйнування зуба внаслідок каріозного процесу.
 • 4
  Природні особливості (щілини у зубному ряду, кривизна, ротація зубів).
Показати все

Протипоказання для реставрації

 • -
  Хвороби пародонту.
 • -
  Наявність кардіостимулятора.
 • -
  Бруксизм.
 • -
  Патологічне стирання зубів при прямому прикусі.
unsplash
ДАНТИСТЪ
Територія здорової усмішки!
Записуйтесь на прийом вже зараз
Залишіть свій номер ми зв'яжемося з вами

  Нарощування зубів на штифт

  Штифт – це такий собі «милиця» для пошкодженого зуба, він служить опорою для верхньої частини зуба і впроваджується в кореневий канал. Таким чином можна врятувати зуби, зруйновані до самої основи.
  У яких випадках лікар може запропонувати вам зробити реставрацію зубів за допомогою штифта:

  • зуб зруйнований на 50% і більше відсотків, але має міцний корінь;
  • ушкодження дентину настільки сильне, що композитна пломба не тримається;
  • відновлення зуба, якщо потрібно подальше встановлення знімних або постійних протезних конструкцій.

  Після установки штифта зверху нарощується частина зуба, що залишилася, за допомогою композитних або інших матеріалів. Нарощений зуб на штифті не відрізняється від сусідніх, на нього можна давати навантаження відразу після виходу з кабінету стоматолога. Ціна на нарощування зуба на штифт у нашій клініці відповідає найвищій якості, і при цьому залишається доступною.

  Відновлення емалі

  Механічне пошкодження емалі (прання, пошкодження, стоншення) можуть бути спричинені такими факторами:

  • спадкова схильність;
  • перенесені запальні захворювання зубів та ясен;
  • дефіцит фтору в організмі;
  • наявність у раціоні продуктів, що мають агресивний вплив на зуби (апельсини, лимони, інші цитрусові, кислі фрукти, наприклад, яблука);
  • особливості будови щелепи.

  Клініки «ДантистЪ» пропонують вам найсучасніші методи відновлення емалі зубів:

  1. Обробка зубів спеціальними розчинами, у складі яких різні мінерали, необхідні для відновлення емалі.
  2. Аплікація фторвмісними препаратами для лікування дефіциту фтору в зубній емалі. Проводиться курсом 30 днів і дозволяє значно зміцнити зуби.
  3. Пошарове нарощування. Це своєрідний ремонт естетичних недоліків емалі (тріщин, плям). На поверхню зуба пошарово наноситься композитний матеріал, кожний шар полімеризується.

  Який варіант лікування підійде вам якнайкраще – усунення дефекту за допомогою композитних матеріалів, встановлення вініру або зміцнення емалі – визначить лікар на консультації. Вартість лікування також визначається індивідуально.

  Ціни на реставрацію зубів

  • Реставрація зуба
   От 1000 ГРН.
   записатися
  • Художня реставрація зуба
   От 1200 ГРН.
   записатися
  • Естетична реставрація зуба
   От 1600 ГРН.
   записатися
  Наші спеціалісти
  Працював у провідних клініках України та зарубіжжя.
  Відповідальний, харизматичний, товариський, уважний до деталей, за що вже давно отримав визнання від малечі! Працює з дітьми та дорослими.
  Основна спеціалізація- ортопедична стоматологія.

  освіта:

  Вища. Дніпропетровська державна медична академія

  CПЕЦИАЛИЗАЦИЯ:

  Лікар-стоматолог-ортопед
  записатися до лікаря
  Алла Володимирівна є досвідченим стоматологом-терапевтом.
  Ще в дитинстві Алла Володимирівна обрала професію стоматолога, оскільки перед нею був чудовий приклад, її батько викладав на кафедрі терапевтичної стоматології ДМІ з її заснування.
  Пацієнти поважають і довіряють лікарю та приходять на прийом до Алли Володимирівни цілими сім'ями вже багато років.

  освіта:

  Вища. Дніпропетровський медичний інститут

  CПЕЦИАЛИЗАЦИЯ:

  Лікар-стоматолог-терапевт
  записатися до лікаря
  Лариса Миколаївна є досвідченим стоматологом-терапевтом. Під час своєї роботи застосовує усі накопичені знання, а також нові технології та підходи, які освоює на практикумах та майстер-класах.
  Лікар дуже відповідальна, привітна, швидко знаходить контакт із новими пацієнтами.

  освіта:

  Вища. Дніпропетровський медичний інститут

  CПЕЦИАЛИЗАЦИЯ:

  Лікар-стоматолог-терапевт
  записатися до лікаря
  Відгуки клієнтів
  Сергій
  02/12/2020
  Хороша клініка, приємний інтер'єр та сучасне обладнання. Фахівці у клініці професіонали. Процедура пломбування зуба та ...
  ЧИТАТИ ВІДГУК
  Світлана
  16/11/2020
  У Дантисті мені ідеально відновили майже втрачений зуб. Болі під час реставрації не зазнала, оскільки ...
  ЧИТАТИ ВІДГУК
  Анатолій
  08/09/2020
  Прийшов до клініки з гострим зубним болем. Адміністратори пішли на зустріч і записали мене на ...
  ЧИТАТИ ВІДГУК