Запис на консультацію

Головна сторінкаІмплантація зубів

Імплантація зубів

Зміст:

Імплантація зубів
Імплантація зубів
Імплантація зубів
Імплантація зубів
Імплантація зубів

Втративши один або кілька зубів, людина відчуває дискомфорт, і не тільки фізична (стає важче пережовувати їжу, з’являються проблеми з дикцією тощо), а й моральний (неестетичний зовнішній вигляд, на тлі чого з’являється невпевненість у собі, неусміхненість). Імплантація зубів у Дніпрі у клініках мережі ДантистЪ – чудова можливість відновити гарну усмішку!
Відновлення втрачених зубів потребує комплексного, професійного підходу. Наші імплантологи мають великий досвід встановлення протезів передніх зубів, різців та жувальних зубів. Ми відновлюємо не лише естетику, а й функціональність зубного ряду.
Ціна протезування залежить від безлічі змінних: обсяг та складність майбутньої процедури, обрана методика, кількість протезів тощо. Більш детальну інформацію можна отримати на консультації в будь-якій з наших клінік.
При порушенні цілісності зубного ряду відбувається ряд змін, які негативно впливають на якість життя пацієнта. Серед них:

 • хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту як результат недостатньо ретельного пережування їжі;
 • атрофія кісткової тканини через перерозподіл навантаження;
 • зсув та зміна стану інших зубів, що може стати причиною розвитку стоматологічних захворювань.

На відміну від інших методів протезування імплантація зубів можлива навіть у тому випадку, коли відсутні всі елементи натурального зуба, а кісткова тканина вже атрофувалася без навантаження. У такому випадку, перед встановленням імпланату виконують синус-ліфтинг, який заповнює недостатній об’єм кісткових тканин.

Переваги імплантації зубів

Зубна імплантація має ряд переваг перед класичними методами відновлення цілісності зубного ряду:

 • на відміну від мостоподібних протезів, сусідні зуби не зачіпаються і не ушкоджуються;
 • імплантант зуба ніяк не відрізняється від здорових зубів, ви не помітите жодної різниці;
 • імплантація – єдина альтернатива знімним протезам при повній відсутності зубів;
  період адаптації до встановленої конструкції – 1-2 дні, після чого вони перестають відчуватися як сторонні предмети в роті і не заважають людині в повсякденному житті;
 • з імплантатами можна їсти будь-яку їжу без обмежень — вони не тріснуть і не зламаються;
 • доглядати штучні зуби потрібно також, як і свої, на відміну від знімних конструкцій, які потребують особливого догляду;
 • імплантати забезпечують природне навантаження та запобігають атрофії кістки, зводять до мінімуму ризик розвитку пародонтозу та рухливості зубів.

Імплантація зубів у клініках ДантистЪ в Дніпрі проходить у максимально комфортній обстановці для пацієнта.

Чому наша клініка – найкращий вибір для вас:

 • стандарти стоматологічного лікування згідно з міжнародними протоколами;
 • тільки необхідний обсяг втручань без нав’язування послуг;
 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • нові методики знеболювання — якісна місцева анестезія, внутрішньовенна седація для мінімізації неприємних відчуттів під час процедури;
 • інноваційне обладнання та інструменти;
 • високоякісні імплантати від перевірених виробників;
 • супровід пацієнта на весь період реабілітації після встановлення імплантатів.

Показання для імплантації

 • 1
  Відсутність одного або кількох зубів
 • 2
  Повна відсутність зубів у щелепі
 • 3
  Кінцеві дефекти зубного ряду
 • 4
  Непереносимість знімних протезів
Показати все

Протипоказання для імплантації

 • -
  Захворювання, на які імплантація може негативно вплинути (ревматичні хвороби, ендокардит, носіння штучного серцевого клапана або водія ритму)
 • -
  Кахексія
 • -
  Тяжкі психічні захворювання
 • -
  Проходження терапії, яка може вплинути на приживлення імплантату (прийом цитостатиків, антидепресантів, протизгортальних препаратів, імунопригнічуюча терапія)
unsplash
ДАНТИСТЪ
Територія здорової усмішки!
Записуйтесь на прийом вже зараз
Залишіть свій номер ми зв'яжемося з вами

  Види імплантації зубів

  В імплантології використовують кілька методів установки протезів. Перш ніж встановити зубний імплант, лікар проводить комплексну діагностику, щоб визначити, який із них підійде пацієнту найкраще.
  Методи протезування, які використовують наші фахівці:

  1. Одномоментна — може бути виконана одразу після видалення. Зазвичай використовується для реставрації зубів зони посмішки. При одномоментному протезуванні за один сеанс проводиться видалення зуба, і установка протеза з тимчасовою коронкою. Постійна ставиться через 3-4 місяці. Встановлення протезу в один етап можливе при ідеальному стані зубів. Якщо є запалення, карієс або спостерігається дефіцит кісткової тканини, показано процедуру в два етапи.
  2. Двоетапна (відстрочена) — імплантація зубів із відстроченим навантаженням. Зазвичай використовується для жувальних зубів, які схильні до більшого навантаження. У такому випадку коронку встановлюють через 4-5 місяців після приживлення титанового імплантату. Така методика дозволяє проводити протезування одразу кількох зубів.
  3. З нарощуванням кісткової тканини — якщо у пацієнта спостерігається нестача кісткової тканини, до встановлення імплантатів показаний відкритий або закритий синус-ліфтінг. Ця процедура дозволяє відновити недолік, але може відстрочити імплантацію на деякий час (якщо процедура виконується відкритим способом). При закритому синус-ліфтінгу можна поєднати відновлення об’єму кісткової тканини та встановлення титанового стрижня за одну процедуру.

  Які імпланти ми використовуємо

  Для протезування ми використовуємо сучасні імплантати Alpha Bio (Ізраїль). Вони отримали численні позитивні відгуки від стоматологів у різних куточках світу.
  Широкий модельний ряд імплантатів Альфа Біо дозволяє лікарю легко підібрати виріб потрібного розміру та кольору. Протези даного виробника можна встановлювати будь-якому пацієнтові, незалежно від товщини кісткової тканини. Протези Альфа Біо забезпечують 98% приживання.
  Титановий стрижень імплантату забезпечує правильну підготовку ясен до подальших процедур, завдяки чому коронка прилягає максимально щільно.
  Вартість імплантів Alpha Bio у нашій клініці можна уточнити на консультації – вона залежатиме від розмірів протезу та кількості необхідних імплантів.

  Етапи встановлення зубного імпланту

  1. Планування. Перед тим, як поставити імплант, необхідно пройти ретельне обстеження, яке включає візуальний огляд ротової порожнини пацієнта та рентгенографію. Таким чином, лікар оцінює стан зубів, анатомічні особливості щелепи та вивчає можливості для імплантації в індивідуальному порядку.
  2. Лікування. Якщо при огляді були виявлені захворювання зубів або ясен, які можуть вплинути на приживання протезу, їх слід пролікувати до імплантації.
  3. Установка формувача ясен. Якщо імплантація одноетапна, імплант встановлюється прямо в лунку віддаленого зуба. При двоетапній процедурі лікаря має розсікти ясна і підготувати ложе, після чого встановити в кістку титановий стрижень. Завдяки ньому ясна формуватиметься правильно. Після завершення установки, якщо подальші дії не мають на увазі продовження протезування, рана ушивається, що забезпечує ізоляцію елемента. Час встановлення одного стрижня – близько 30 хвилин.
  4. Встановлення абатменту. Ця частина імпланту виступає в ролі кукси штучного зуба. Його встановлюють на стрижень після завершення процесу остеоінтеграції – приживлення титанового імпланту до кісткової тканини пацієнта. Період інтеграції – близько 3-4 місяців.
  5. Встановлення коронки. Після кількох примірок на абатмент встановлюється постійна коронка, за кольором і формою, яка не відрізняється від натуральних зубів.

  Після завершення протезування необхідно дотримуватись регулярної гігієни ротової порожнини та відвідувати стоматолога для профілактичних оглядів.
  Термін служби імплантів прийнято розділяти:

  • титанові стрижні — вічна конструкція, проте внаслідок травми або сильного запалення навколишніх тканин є ризик відторгнення штучного кореня;
  • зубні коронки служать приблизно 10 років, при необхідності їх досить просто замінити на нові.

  Шукаєте, де можна поставити імплант зуба в Дніпрі під ключ – звертайтеся до клініки мережі ДантистЪ. Ми надаємо стоматологічні послуги на найвищому рівні. Всі наші пацієнти отримують максимум уваги від фахівців та залишають кабінет стоматолога з гарною, здоровою усмішкою.

  Ціни на імплантацію зубів

  • Протезування з кераміки на імпланті
   От 14 000 ГРН.
   записатися
  • Протезування з металокераміки на імпланті
   От 10 000 ГРН.
   записатися
  Наші спеціалісти
  Денис Михайлович -хірург-стоматолог у мережі клінік ДантистЪ. За роки практики провів понад 1000 операцій, чим змінив життя багатьох пацієнтів та повернув їм втрачений комфорт. Лікар докладає максимум зусиль підвищення свого професійного рівня.

  освіта:

  Высшее. Донецкий национальный медицинский университет.

  CПЕЦИАЛИЗАЦИЯ:

  Лікар-стоматолог-хірург
  записатися до лікаря
  Працював у провідних клініках України та зарубіжжя.
  Відповідальний, харизматичний, товариський, уважний до деталей, за що вже давно отримав визнання від малечі! Працює з дітьми та дорослими.
  Основна спеціалізація- ортопедична стоматологія.

  освіта:

  Вища. Дніпропетровська державна медична академія

  CПЕЦИАЛИЗАЦИЯ:

  Лікар-стоматолог-ортопед
  записатися до лікаря
  Відгуки клієнтів
  Марина
  10/03/2020
  Величезне спасибі клініці Дантист на Пушкіна за професіоналізм та чуйний підхід до пацієнтів! Тиждень тому ...
  ЧИТАТИ ВІДГУК
  Катя
  13/01/2021
  У мене була сильна травма в області переднього зуба, звернулася до Дантиста за допомогою. Виявилося, ...
  ЧИТАТИ ВІДГУК
  Євген
  21/01/2021
  До Дантиста я звернувся у листопаді минулого року, наважився відновити зуб, який видалили ще далекого ...
  ЧИТАТИ ВІДГУК