Запис на консультацію

Головна сторінкаБлогЕстетична стоматологіяСучасні види та методи відбілювання зубів

Сучасні види та методи відбілювання зубів

Сучасні види та методи відбілювання зубів
Сучасні види та методи відбілювання зубів

Якщо ви давно задумуєтеся, як відбілити зуби, щоб засліплювати оточуючих білосніжною усмішкою – зверніться до послуг сучасної стоматологічної клініки. Використані сьогодні стоматологами професійні засоби, нові методики здатні творити чудеса. Серед них обов’язково знайдеться спосіб відбілювання зубів, що підходить саме вам. Звісно, ​​вибирати його потрібно разом із лікарем. Він зможе професійно оцінити стан ротової порожнини, зубів, спрогнозувати результат процедури відбілювання.

Стоматологічна клініка «ДантистЪ» запрошує записатися до фахівця, який запропонує найкращі способи вирішення вашої проблеми. Також він виконає комплекс процедур, що дозволяють досягти бажаного відтінку зубів без шкоди для емалі.

У нашій статті ми розповімо, як можна відбілювати зуби в клініці стоматології чи вдома, розглянемо переваги та недоліки різних способів.

Основні переваги відбілювання зубів

Освітлив зубну емаль за допомогою сучасних способів, можна багато чого змінити в житті. Ви станете впевненіше в собі, привабливіше для оточуючих, адже сліпуча усмішка дуже сприяє спілкуванню. Крім того, інноваційні засоби для відбілювання зубів допоможуть вам виглядати молодшими, оскільки з віком відтінок емалі стає темнішим. Висвітлюючи його на кілька тонів, ви досягнете разючого ефекту.

Сучасні види відбілювання зубів

Саме тому час відбілювання зубів користується такою популярністю. Ця процедура дозволить вирівняти тон емалі, видалити пігменти з верхнього шару дентину. Використовувані сьогодні у стоматології засоби та препарати позитивно впливають на стан зубів – насичують емаль мінералами, зміцнюють її, роблять тверді тканини щільнішими. Після виконання процедур ви отримаєте не лише гарні, а й здорові зуби.

Від чого залежить бажаний результат відтінку

Відразу зазначимо, що ідеально білих зубів від природи не може бути в жодної людини. Стоматологи знають про це і одразу попереджають, яким буде результат професійного освітлення. Під зубною емаллю знаходиться дентин, що має природний жовтуватий відтінок. Тому не варто одразу ламати голову – як освітлити жовтий зуб, що робити, щоб він побілів. Колір його залежатиме від того, яка товщина емалі. На неї, своєю чергою, впливають генетичні чинники, і навіть спосіб життя, який веде людина. Якщо рівень прозорості високий, колір емалі білим не стане – залишиться сірий відтінок, сліпучого ефекту не буде.

Діагностика зубів (оцінка їхнього кольору) виконується за шкалою Vita. Хороший результат освітлення буде у здорових зубів, від природи мають червонувато-жовтий відтінок. Емаль червонувато-сірого кольору відбілюється гірше. Для отримання помітного результату знадобиться використовувати концентровані засоби, продовжувати час їх впливу.

Зуби, у яких є пломби, сколи, стерті краї, складно освітлити рівномірно. Наявні дефекти додатково фарбуються органічними барвниками (кава, вино, чай), тому відрізняються за кольором від решти емалі.

Види відбілювання зубів

Сучасні види відбілювання зубів діляться на великі групи:

 • Професійне освітлення – виконується у стоматологічній клініці. Методи проведення, що використовуються при цьому, безпечні, займають трохи часу, не викликають дискомфорту. Дозволяють помітно покращити колір емалі навіть після однієї процедури.
 • Народні методи теж дають певний ефект, проте їх не можна назвати абсолютно безпечними. Наприклад, такі способи, як відбілювати зуби перекисом водню, чистити їх абразивними речовинами, можуть завдати шкоди здоров’ю ротової порожнини. Вони ушкоджують емаль, змінюють кислотно-лужний баланс, створюють сприятливі умови для розмноження хвороботворних бактерій.

Тому найбезпечніший і найлегший спосіб отримати гарну усмішку – звернутися до стоматологічної клініки. Тут після обстеження та діагностики вам запропонують найефективніші методики. Після того, як буде виконано професійне відбілювання зубів, до та після зроблені фото допоможуть побачити, наскільки посмішка наблизилась до ідеалу.

Пропоновані сьогодні сучасні методи освітлення зубної емалі:

Magic smile – методика, при якій використовується гель Меджік Смайл та спеціальна LED-лампа, що виступає каталізатором. Пацієнту не потрібно прикладати жодних зусиль – емаль біліє за 1 раз. Перевагами даного способу виступають безболісність, швидкість виконання (близько 60 хвилин), висока ефективність (результат відзначають у себе 99% пацієнтів). Відбілювання зубів гелем допомагає не лише освітлити колір емалі, а й очистити її від бактерій. Отриманий ефект буде радувати вас не менше трьох років.

Відбілювання Beyond допомагає висвітлити емаль на 5 тонів і більше (до 14-ти). Цей сучасний метод естетичної стоматології останнім часом користується особливою популярністю завдяки своїм перевагам. Процедура повністю безпечна, не завдає дискомфорту, зберігає м’які тканини. Оскільки під час її проведення застосовується джерело холодного світла, температура зберігається у заданих межах. Тим самим зубна емаль оберігається від агресивної дії. Захист від УФ променів виключає можливість появи опіків. Ця процедура освітлення займає близько 30 хвилин, після чого ви одразу помітите обіцяний ефект.

Amazing White – метод, який дозволяє видалити стійку пігментацію. Колір емалі після процедури може змінитись на 10 відтінків. При цьому тон зубів залишається природним, без ріжучого очей кахельно-білого кольору. Однак, при використанні цього методу можливе збільшення чутливості зубів на короткий час. Також його не рекомендовано використовувати, якщо в зубах багато пломб.

Етапи процедури

Який би варіант і препарат для відбілювання зубів ви не вибрали, дії виконуватимуться у певній послідовності:

 • стоматолог оглядає порожнину рота, виконує оцінювання вихідного типу та кольору емалі. Також фахівець встановлює, чи безпечне застосування бажаного пацієнтом методу;
 • наступний етап – ультразвукове чищення зубів. Вона потрібна, щоб позбавитися зубних відкладень, хвороботворних мікроорганізмів, підготувати порожнину рота до подальших дій лікаря;
 • стоматолог запропонує надіти на очі захисні окуляри, обробить губи спеціальним гелем, який не допустить їх пересихання;
 • для отримання вільного доступу до ротової порожнини фахівець скористається щічним ретрактором. Десна захищаються від попадання хімічних речовин гелем, що твердне під впливом спеціальної лампи;
 • лікар нанесе відбілюючу речовину, після чого піднесе до вашого рота включену лампу-акселератор. Після необхідного часу дії робиться невелика перерва. Потрібно виконати кілька таких підходів;
 • коли процедура закінчується, стоматолог видаляє ретрактор, а також усі захисні матеріали.

Щоб закріпити ефект від освітлення емалі, потрібно кілька тижнів дотримуватись нескладних правил: відмовитися від куріння; не вживати страви та напої, що містять фарбувальні пігменти; чистити зуби щіткою із м’якими щетинками.

Основні переваги відбілювання зубів

Як вибілити зуби в домашніх умовах

Якщо вам цікаво дізнатися, чим відбілювати зуби в домашніх умовах, ми розповімо про кілька найпопулярніших способів:

 • чистка зубною пастою, що відбілює. Вона ефективно видаляє свіжу пігментацію на емалі, проте після припинення використання ефект зникає;
 • застосування очищувальних смужок. Вони покриваються спеціальним гелем, прості та зручні у використанні, але також дають тимчасовий ефект;
 • лаки та гелі, що дозволяють освітлити емаль на один – два тони. Досягти бажаного результату можна після двох – трьох тижнів їх застосування;
 • носіння капи для відбілювання зубів. Оптимально користуватися нею протягом ночі. Тривалість курсу бажано узгодити зі стоматологом.

Ми розглянули найефективніші способи відбілювання зубів у професійних та побутових умовах. Тепер ви можете вибрати, який з них найбільше підходить, записатися в сучасну стоматологічну клініку або купити в аптеці засоби для домашнього застосування.

Досить мріяти про гарну посмішку – починайте діяти!

Посмішка вашої мрії за крок від вас! Лікування без болю, високий рівень сервісу, дорогі матеріали, максимальна стерильність - ми задовольнимо потреби навіть найвибагливішого пацієнта.

form icon
Запис на прийом
Залишіть ВАШ номер і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин!

  * - поля обов'язкові для заповнення!