Запис на консультацію

Головна сторінкаБлогТерапевтична стоматологіяЯк часто потрібно відвідувати стоматолога

Як часто потрібно відвідувати стоматолога

Как часто нужно посещать стоматолога

Враження, яке ми виробляємо на оточуючих, багато в чому залежить стану наших зубів. Тому регулярне відвідування стоматолога має стати звичкою для кожної людини. Ідеально, якщо вона щеплюватиметься і дітям з раннього віку. Дотримання звичайних правил гігієни та чищення зубів у домашніх умовах недостатньо для того, щоб зберігати порожнину рота в ідеальному стані – для цього потрібна професійна допомога. Але про те, як часто потрібно відвідувати стоматолога і чи це обов’язково робити регулярно, знають далеко не всі. Спробуємо дати вичерпну відповідь на це питання у нашій статті.

Навіщо потрібні профілактичні огляди у стоматолога

Консультація стоматолога з профілактичною метою дуже важлива. Завдяки регулярним профоглядам, можна виявити більшість захворювань ясен та зубів на ранньому етапі. У цьому випадку подальше лікування буде пов’язане з мінімальними витратами часу, грошей та нервів.

Таким чином, профілактичний огляд у стоматолога рекомендується проходити, якщо ви хочете:

 • швидко позбавитися проблеми на ранньому етапі;

 • заощадити кошти та власні зусилля;

 • уникнути розвитку небезпечних патологій;

 • мінімізувати можливість втрати зубів.

Коли під час огляду виявляються будь-які захворювання, лікар може направити додаткові обстеження. Якщо ж патологій немає, пацієнту може бути виконано ультразвукове чищення зубів та інші заходи щодо професійного догляду за порожниною рота. Також стоматолог скаже, скільки разів на рік потрібно приходити до нього на прийом.

Для кожного пацієнта відповідь на питання про те, як часто потрібно ходити до стоматолога, може бути різною. Все залежатиме від стану зубів та м’яких тканин, наявності патологічних вогнищ у роті та інших важливих факторів. Чим більше стоматологічних проблем є у людини. тим більше частими мають бути візити до зубного лікаря.

Коли звертатись за терміновою допомогою

Іноді, крім планового, потрібен екстрений огляд зубів у лікаря стоматолога. Він обов’язковий при будь-якій травмі зубів, болях у щелепах або яснах, а також за наявності наступних симптомів:

 • набряклість м’яких тканин обличчя;

 • болючі відчуття при жуванні;

 • підвищена чутливість до зубів.

Що включає профілактичний огляд

Що потрібно на прийом до стоматолога? Візьміть із собою результати попередніх оглядів, знімки, висновки інших спеціалістів (за наявності). Це допоможе вашому лікарю відстежити динаміку розвитку захворювання чи ефективність призначеного ним лікування. У процесі профілактичного огляду лікар оцінює стан ротової порожнини з професійної точки зору. Пацієнтам можуть бути запропоновані різні процедури:

 • професійне чищення зубів у гігієніста;

 • видалення твердих зубних відкладень;

 • відбілювання емалі тощо.

Великий комплекс стоматологічних послуг надає «Дантіст» – приватна стоматологічна клініка в Дніпрі. Тут на вас чекає ввічливе обслуговування, доступні ціни, лікування будь-якої складності без болю та страху. Препарати, що використовуються в клініці, повністю безпечні і можуть застосовуватися навіть при вагітності.

Висновок

Тепер ви знаєте, навіщо проходити профілактичний огляд у стоматолога та чому важливо робити це регулярно. Як ми вже сказали, графік відвідування лікар визначає для кожного пацієнта індивідуально. Стандартна схема – двічі на рік, але за наявності захворювань ротової порожнини відвідувати лікаря потрібно кожні три місяці або частіше.

Посмішка вашої мрії за крок від вас! Лікування без болю, високий рівень сервісу, дорогі матеріали, максимальна стерильність - ми задовольнимо потреби навіть найвибагливішого пацієнта.

form icon
Запис на прийом
Залишіть ВАШ номер і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин!

  * - поля обов'язкові для заповнення!